گارانتی گوشین ایفون

دستگاه را با iTunes همگام سازی کنید . اگر جفت شدن Apple Watch با استفاده از روش نمایاب در آیفون شما ناموفق است ، جفت سازی دستی را امتحان کنید. توجه داشته باشید سایتهای دیگری نیز چنین خدماتی به شما ارائه میدهند اما هیچ جایی بهتر از سایت تولیدکننده خود گوشی نیست زیرا اطلاعات جامع و موثق در اختیارتان میگذارد. بعد از آنکه سریال نامبر گوشی را پیدا کردید برای بررسی اصل بودن گوشی باید به سایت اپل مراجعه کنید. برای بررسی اصل بودن گوشی آیفون ابتدا باید شماره سریال آیفون را داشته باشید. یکی از مواردی که حین خرید گوشی آیفون باید به آن توجه کنید اصل و نو بودن آیفون است.

نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ فونات حتی برای تطبیق سریال جعبه و خود گوشی هنگام خرید آیفون دسته دوم و اطمینان از سرقتی نبودن دستگاه اینکار توصیه میشود. در صورت خرید و فعال کردن برنامه حفاظت از مراقبت از اپل ، این مدت تا سه سال قابل تمدید است (در مورد آن بعداً). از این رو اگر به دنبال نمایندگی اپل در ایران هستید، میتوانید نمایندگی مورد نظر را به آسانی بیابید. این نکته در طراحی آیفون ها بسیار در نظر گرفته می شود و به همین دلیل مراکز زیادی هستند که تعمیرات آیفون را انجام می دهند. 3. در این صفحه از بین گزینههای موجود گزینه Serial number را خواهید دید. اما چه چیزی در مورد صفحه نمایش خالی ساعت خود انجام خواهد شد؟ به محض روشن کردن یک آیفون تقلبی صفحهای نمایان میشود که عبارتی مانند “Welcome” را دارد،در حالی که آیفون ۱۲ اصلی به محض روشن شدن لوگوی آیفون را نمایش میدهد.

گارانتی معتبر اپل واچ برای مثال اگر جلوی Repair and Coverage نوشته باشد 06.January.2021 این بدان معناست که این گوشی در تاریخ 05.Janury.2020 روشن و فعال شده است . برای مثال اگر جلوی Repair and Coverage نوشته باشد 22.January.2019: این بدان معناست که این گوشی در تاریخ 23.Janury.2018روشن و فعال شده است . که دیگر اثری از آنها در اپ استور نیست را میتوانید در آی اپس جستوجو و بدون دردسر دانلود و نصب کنید.- ما همیشه در دسترس هستیم! در ایران متاسفانه به جهت عدم حضور نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل کیفیت های گوناگونی از باتری ها وجود دارد اما یک فرد عادی نمی تواند کیفیت باتری ها را از هم تشخیص دهد و حتی اگر هم بتوانید کیفیت یک باتری را تشخیص دهید به صورت عمده این کار در جلوی جشمهای شما انجام نمی شود و نمی توانید از تعویض همان باتری اطمینان حاصل نمایید.

گارانتی رسمی اپل
اگر جای دیگری به شما گارانتی می دهد، مراقب باشید که این مدت حداقل یک ماه باشد، برخی از مشکلات در یک هفته معلوم نمی شوند! مرکز تعمیرات موبایل البان به عنوان معتبرترین مرکز تعمیرات موبایل آیفون می تواند خدمات تعمیرات و یا تعویض قطعات موبایل آیفون را در محل ارائه نماید. در صورتیکه نمی توانید موبایل خود را چک کنید و یا از ایراد باتری آیفون خود مطمئن نیستید، ما در مرکز تعمیرات موبایل البان به صورت تخصصی پیش از تعویض باتری به صورت کلی موبایل آیفون شما را چک خواهیم کرد تا اگر ایراد دیگری غیر از باتری گوشی وجود داشته باشد به شما اطلاع دهیم. برخی از مشکلات پاور آیفون با عواملی به جز باتری ایجاد می شوند، اگر گوشی خود را نمی توانید روشن کنید، این مراحل را دنبال کنید تا ببینید که آیا مشکل گوشی شما حل می شود یا نه. این مدت زمان طولانی گارانتی تنها به این دلیل است که به کیفیت باتری های آیفون خودش مطمئن بوده و با خیال راحت برای مشتریانش استفاده می کند.

قیمت گارانتی گوشی اپل
اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد گارانتی رسمی آیفون فونات بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *