گازرسانی‌های اخیر وزارت نفت ستودنی است

[ad_1]

احمد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار شانا، با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در وزارت نفت به‌ویژه گاز رسانی به شهرها و روستاهای دور افتاده کشور، گفت: فعالیت‌های گسترده‌ای تاکنون از سوی وزارت نفت در توسعه گاز رسانی به شهرها و روستاهای مختلف انجام شده که قابل ستایش است. گسترش شبکه گاز، یکی از ارکان عدالت در خدمت‌رسانی به شمار می‌رود که این امر در توسعه مناطق محروم شهری و روستاها و همچنین کاهش دغدغه‌های روستاییان و حتی افزایش شاخص سلامت در مناطق محروم موثر است.

وی افزود: گاز رسانی به شهرها و روستاهای کشور در این دولت با جدیدت هرچه بیشتر کلید خورد، هم اکنون اکثر روستاهای کشور نعمت گاز برخوردارند که این مهم بدون‌شک حرکت بزرگی در زمینه خدمت‌رسانی محسوب می‌شود و در کارنامه این دولت به یادگار خواهد ماند.

نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر تصریح کرد: تا پیش از آغاز به کار دولت تدبیر و امید، حدود ۱۴ هزار روستا در کشور از نعمت گاز بهره‌مند بودند، در حالی که در طول فعالیت این دولت، چندین هزار روستای دیگر از این نعمت بهره‌مند شده‌اند و آمارها نیز نشان‌دهنده توجه ویژه دولت به توسعه گازرسانی در مناطق محروم است.

مرادی از تلاش‌های صورت گرفته توسط وزارت نفت در عرصه‌های مختلف قدردانی کرد و گفت: تلاش‌های کارکنان صنعت نفت امروز به‌خوبی قابل مشاهده است، این صنعت افق روشنی پیش روی خواهد داشت.

[ad_2]

Source link

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *