گوگل سئو به روز رسانی

[ad_1]

از آن شده است گاه به گاه روند که هر سال گوگل تغییر الگوریتم جستجوی روش از 500-600 بار. با اینحال تا آنجا که این تغییرات بی اهمیت هستند پس از آنها رخ می دهد هر چند ماه ‘major’ الگوریتمی تغییر تحت تاثیر نتایج جستجو.

این حداقل تغییرات بسیار مهم برای جستجو بازاریابان به عنوان آنها را تحت تاثیر قرار رتبه و آلی ترافیک وب سایت. آنها بر بهینه سازی موتور جستجو. در میان شایع و مهم گوگل سئو به روز رسانی پاندا 3.9 لینک هشدارهای پاندا 3.8, پنگوئن 1.1 و دانش گراف در میان بسیاری از. به روز رسانی به نام بودن و با توجه به محل و یا شناخته شده مهندس گوگل.

چرا تغییر ؟

گوگل مهندسین با اشاره به تغییرات عمدتا با هدف قرار دادن webspam. تغییرات انجام شده برای کاهش این سایت ها شده اند که نقض گوگل موجود دستورالعمل های کیفیت. این تغییرات نیز انجام شده برای ترویج محتوای با کیفیت بالا, این بهبود موتور جستجو کاربران بهبود یافته و رضایت بخش را تجربه کنند.

این تغییرات نیز هدف seo کلاه سفید روش های دیگر از درگیر شدن در بی فایده webspam تاکتیک. از این رو آن را کمک می کند تا در پیگیری دستکاری وب سایت. آخرین به روز رسانی شد برای به حداقل رساندن بیش بهینه سازی وب سایت های که ممکن است بسیاری از غیر طبیعی لینک چرخش خودکار محتوای overstuffing از کلمات کلیدی و بسیاری دیگر. همچنین اشاره کرد که آن را به کاهش بسیاری از اضافه کردن فایرفاکس و یا “بالا برابر’ که بر روی وب سایت یافت از این رو کاربر به محتوای بلافاصله.

چگونه از به روز رسانی کار

مهندسان گوگل اشاره کرد که بهینه سازی موتور جستجو می تواند بسیار مثبت و سازنده باید صفحات شخصی در دسترس خواهد بود. آنها به طور عمده می تواند رسیدن به این هدف با استفاده از یک بهتر “کلاه سفید” بهینه سازی موتور جستجو که در آن وجود دارد خوب بازاریابی وب سایت و بیشتر قانع کننده ماده به کاربر. مخالف این روش این است که در آن برخی از وب سایت ها با استفاده از نقاط ضعف و کلید های میانبر و در عین حال ارائه رضایتبخش پاسخ به کاربر.

خوب سئو به روز رسانی است ‘فوق برابر’ روش که در آن باید یک سایت با تصویب توصیه می شود درجه و آن را سخت برای پیدا کردن محتوای اصلی سایت و یا کاربر به تشخیص سریع تر پس از الگوریتمی به روز رسانی قرار داده شده در سایت را رتبه بندی قطره. اما این تغییرات نیز تحت تاثیر تعدادی از صفحات سایت, چگونه سرعت Googleboot می توانید اسکن مطالب در میان بسیاری دیگر.

انعکاس به بازاریابی خدمات

بسیاری از محققان رفت و به اشاره است که گوگل سئو به روز رسانی شد و نه به نفع دیگران آن را به عنوان دریافت انتقاد شدید از برخی از بازار آنلاین خدمات وب سایت خود را به استفاده از موتور های جستجو به عنوان به یاد ماندنی و رضایت بخش است. علاوه بر آن ممکن است tha لینک گوگل هدفمند اتفاق افتاده بود مربوط به وب سایت های تحت تاثیر قرار.

وب سایت هایی که عمدتا بیش از حد کلمات کلیدی استناد برخی از نام شهر و یا کسانی که با استفاده از کلمه ‘seo’ و یا طراحی وب سایت خیلی خیلی آمار و رتبه بندی خود را کاهش می یابد به عنوان انتظار می رود. در میان چند شد پول آنلاین وب سایت های دارویی فضای اداری صنعت و یا سرگرمی راهنمای.

پیشنهاد روش برای بهبود رتبه بندی

به نگه دارید تا با گوگل سئو به روز رسانی توصیه های من هستند:

  • به روز رسانی مطالب خود را به طور منظم

  • کاهش چرخش و استفاده از دست re-مطالب نوشته شده

  • اضافه کردن گوگل+1 دکمه برای وب سایت شما

  • انتشار محتوای اخبار حداقل یک بار در هفته

  • استفاده از بازاریابی ویدئو

  • ها تصاویر تازه و اغلب آنهایی اصلی

  • استفاده از منابع مختلف برای ساخت خود را پوشش

  • دفعه بعد seo به روز رسانی می آید آن را سر و انجام بهترین خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *