یک کسب و کار تلفن همراه نرم افزار برای آبگرم و یا سالن سریعترین راه برای نگه داشتن قرار ملاقات خود کتاب کامل

[ad_1]

کسب و کار تلفن همراه برنامه های در حال شکستن تمام سوابق در حال رشد سریع تکنولوژی به روز است. روز پس از روز اسپا و سالن صاحبان شروع به رسمیت شناختن ارزش برنامه موبایل تکنولوژی به عنوان یک عملی ابزار بازاریابی برای رشد کسب و کار خود را با مشتریان فعلی خود!

ساخت خود را آبگرم و یا سالن ‘ایستادگی” در میان بقیه را خود کسب و کار رقابتی و نگه داشتن شما حرفه ای جلوتر از رقابت خود را.

هیچ مقایسه وجود دارد به هر گونه دیگر کم هزینه و موثر بازاریابی راه حل های موجود برای شما برای آبگرم و یا سالن از تلفن همراه خود و کسب و کار نرم افزار.

آیا می دانید که هزینه آن 10 برابر بیشتر برای به دست آوردن یک مشتری جدید از آن را به نگه داشتن یک زمان مشتری ؟ سفارشی خود را به آبگرم و یا سالن کسب و کار تلفن همراه نرم افزار بزرگترین و بسیاری از ویژگی های مفید است که نگه داشتن مشتریان فعلی شما در آینده بیشتر!

در اینجا برخی از ویژگی های تلفن همراه خود را کسب و کار نرم افزار قادر است و کاملا طراحی شده برای کسب و کار شما و شما و مشتریان شما. تلفن همراه خود را کسب و کار برنامه های سفارشی طراحی شده به طور خاص برای شما به نمایندگی از کسب و کار خود را حرفه ای و مهمتر از همه به منظور افزایش وفاداری مشتری و حفظ مشتری.

این آسان و مقرون به صرفه و موثر “ابزار بازاریابی” افزایش هفتگی خود را ملاقات مجموع افزایش ارزش طول عمر مشتری خود را با آوردن آنها را به کسب و کار خود و بیشتر; و بهترین قسمت توسط فرمان! آن را نیز طراحی شده است تا زندگی خود را ساده تر با بسیاری از ویژگی های شما می توانید از را انتخاب کنید.

به عنوان بیشتر و بیشتر و… بیشتر (اعداد ذهن ترا درهم میشکنند) مردم قطعا هل دادن و دور از خود لپ تاپ ها و کامپیوترهای رومیزی و تبدیل به گوشی های هوشمند خود را به اینترنت نیاز, چهره ما چگونه عمل می کنند و واکنش نشان می دهند در حال تغییر روزانه.

مردم نگاه کنید و برای خرید چیزهایی که آنها نیاز دارید و می خواهید از طریق گوشی های هوشمند خود را در تعداد رکورد. اگر شما در حال آبگرم و یا سالن کسب و کار و شما نیاز مشتریان (خوب نیست بله!), پس از آن در حال حاضر است زمان برای دریافت سفارشی خود را به کسب و کار تلفن همراه نرم افزار برای آبگرم و یا سالن!

آیا می دانید

  • 47 درصد از ایالات متحده است که در حال حاضر با استفاده از گوشی های هوشمند است.
  • دلیل #1 یک مشتری دیگر نمی خواهد به انجام کسب و کار با شما است و عدم توجه است.
  • 58 درصد از مردم می گویند که آنها نمی تواند به دور از تلفن همراه خود را برای بیش از یک ساعت.
  • 28 درصد از مردم بیشتر مکرر یک کسب و کار است که ارائه می دهد یک کارت وفاداری. (خود را کسب و کار تلفن همراه برنامه فراهم می کند یک کارت وفاداری!)
  • یکی از 10 نفر را با استفاده از یک کوپن از یک برنامه بر روی تلفن خود را به عنوان مخالف به 1 از 100 نفر با استفاده از سنتی کوپن. (برنامه شما می توانید با ارائه کوپن!)

اگر شما در حال همینگ و hawing در مورد رقابتی که یک کسب و کار تلفن همراه نرم افزار برای آبگرم و یا سالن شما را به رشد کسب و کار شما واقعا نیاز به در نظر گرفتن این هشت دلیل برای یک کسب و کار تلفن همراه برنامه ساده است فقط کسب و کار هوشمند.

1. شما و مشتریان شما می خواهید آن را

شکی نیست که گوشی های هوشمند کاربران ترجیح می دهند با استفاده از برنامه های بیش از یک وب سایت و یا حتی مرورگر وب خود را. شما می توانید شرط می بندم که شما و مشتریان شما با گوشی های هوشمند انتظار دارند یک برنامه برای مکان هایی که آنها را دوست دارم برای رفتن به آبگرم و یا سالن. اجازه ندهید که مشتریان خود را به پایین!

کاربران گوشی های هوشمند در حال تبعیض و ترجیح می دهند قوی تجربه از یک برنامه تلفن همراه بیش از یک وب سایت معمولی. خود را از کسب و کار تلفن همراه برنامه اجازه می دهد تا مشتری خود برای مشاهده اطلاعات دقیق در مورد محصولات و خدمات خود را و آنها حتی می توانید خرید را به راحتی و بدون نیاز به آنها را به رفتن به وب سایت خود را با یک لمس یک انگشت!

2. مانند مادر خود تماس از درب عقب به در آمده برای شام (ahhh گذشته!)

این واقعا باید #1! تماس با مشتریان خود را به عمل است و هدف به “ساخت” خود را کسب و کار پر رونق خود را با انتصاب کتاب کامل هفته پس از هفته. خود برنامه باعث می شود آن را بسیار آسان برای ارتباط برقرار کردن و تعامل با مشتریان خود را و آنها را به پرش به عمل و رزرو وقت ملاقات بلافاصله.

سفارشی خود را به نرم افزار تلفن همراه برای آبگرم و یا سالن می تواند “فشار” (تحویل) تخصصی پیام به مشتریان خود را با فشار یک دکمه بلافاصله خود را داشته باشد زنگ تلفن رزرو وقت ملاقات. این “آگاه شدن از طریق فشار” از ویژگی های را فراهم می کند بزرگترین و موثر ترین سود برای کسب و کار خود را پایین خط. پر کردن خالی قرار ملاقات با فرمان!

“چگونه؟” شما بپرسید. شما به سادگی “فشار” را ویژه که روز; شاید برای پر کردن خالی قرار ملاقات بلافاصله و یا حتی یک رویداد بسیار ویژه برای تنها آنها را به عنوان به زودی به عنوان مشتری آن را می خواند خود را در گوشی تلفن خود را شروع می شود به حلقه!

رو خالی انتصاب ، هکتار دیگر نه خود را با آبگرم و یا سالن کسب و کار تلفن همراه برنامه!

هوشمند و صاحبان کسب و کار تا به حال تنها از خواب به عنوان یک راه فوری و قابل اعتماد به عنوان یک کسب و کار تلفن همراه برنامه برای برقراری ارتباط با مشتریان با ارزش خود را.

3. مشتریان خود و چشم انداز ممکن است انتظار آن را از شما

شرکت های بزرگ با بخش بازاریابی و حتی بزرگتر بودجه را تنها با استفاده از برنامه های تلفن همراه; تا به حال! ارائه به مشتریان خود را به راحتی نگه داشتن کسب و کار خود و حق در دست و نوک انگشت دور را به شما ایستادگی کردن از رقبای خود است. پس از همه, شما در حال بدیهی است که حرفه ای تر نسبت به رقبای خود آنها ندارد و خود را بسیار خود را به برنامه تلفن همراه!

آیا چیزی غیر منتظره. توجه خود را گرفتن. تعجب مشتریان خود را با تخفیف ویژه فقط برای آنها را به خاطر آنها باید دریافت خود را آبگرم و یا سالن کسب و کار نرم افزار.

4. نگه داشتن اطلاعات خود را به روز و دقیق

نگه داشتن اطلاعات محصول و قیمت گذاری به روز می تواند کاملا یک چالش است. مطمئن شوید که آن را در وب سایت خود اما آیا این واقعا ارائه خدمات به مشتریان استثنایی برای مشتریان خود و آنها ترجیح می دهند گوشی های هوشمند خود را بیش از خود لپ تاپ ؟

تلفن همراه خود را کسب و کار نرم افزار را می توان به طور مداوم به روز شده خود را با آخرین اطلاعات و مراتب سریعتر و راحت تر از به روز رسانی که هر اطلاعات مشابه و پس از آن نیاز به صرف یک تن از پول برای چاپ به روز رسانی جدید به بروشور خود را و یا خدمات خود را در منوی; و حتی می تواند ساده تر و سریعتر از به روز رسانی وب سایت خود را!

5. مهم کسب و کار رشد می کند سریع تر

داشتن خود را سفارشی کسب و کار تلفن همراه برنامه های نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش از گوشی های هوشمند خود را مانند یک “نشان افتخار” برای یک محل آنها را دوست دارم برای رفتن خود را آبگرم و یا سالن! هر بار که آنها به دنبال در تلفن های خود را که در مورد هر 6.3 دقیقه یک یادآوری ثابت شما!

ارائه اطلاعات دقیق, عکس, محصولات, حوادث و ویژه تنها برای مشتریان است که باید دریافت خود را آبگرم و یا سالن کسب و کار تلفن همراه برنامه است که به معنای واقعی کلمه در نوک انگشتان خود را 24/7 باعث می شود حس کسب و کار هوشمند!

6. نگه دارید تا و حتی جلوتر از زمان… و رقابت خود را

شرکت های بزرگ در حال حاضر ارائه یک (گاهی اوقات بیشتر) برنامه های تلفن همراه خود را برای مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه است. به جلو فکر کردن کسب و کار از تمام اندازه ها متوجه شدم این فرصت در طول دهه 90 زمانی که WWW منفجر شد و ضبط آن زود است. بازی گرفتن بود نه یک ایده خوب برای شرکت ها مانند مرزها است که منتظر است. این اتفاق می افتد همه را دوباره و دوباره!

7. ساخت وفاداری مشتری و حفظ و نگهداری با راحتی

داشتن یک برنامه وفاداری با استفاده از “کارت پانچ” موجب احتباس و وفاداری آوردن مشتریان خود را دوباره و دوباره. آمار نشان می دهد که 28 درصد از مردم ترجیح می دهند برای انجام کسب و کار با یک برنامه وفاداری نسبت به یکی که نیست. سفارشی خود را به کسب و کار تلفن همراه نرم افزار باعث می شود برنامه های وفاداری آسان و بسیار موثر است.

خود را آبگرم و یا سالن تکنسین ها و کارکنان می ساخت وفاداری مشتری و حفظ و نگهداری از آنجا که آنها قادر خواهد بود برای بهتر موثر خدمات به مشتریان با داشتن دسترسی از طریق مسنجر و اطلاعات مربوط; مانند اطلاعات محصول و قیمت گذاری در نوک انگشتان خود را.

8. آسان و مقرون به صرفه

با بسیاری از مزایا و ویژگی های سفارشی خود را به همراه برنامه کسب و کار و مزایای بلافاصله پر کردن خالی قرار ملاقات نگه داشتن مشتری وفاداری مشتری و حفظ و نگهداری و ایجاد پایگاه داده مشتری خود را با مشتریان جدید در دسترس از بسیاری از هر کسب و کار با داشتن یکی است فقط کسب و کار بد!

آن را آسان برای شروع این جای تعجب مقرون به صرفه و آن را فقط حس می کند. بنابراین شما رفتن به آبگرم و یا سالن در حال پخش است که ‘گرفتن است ؟ یا شما می رویم به هوشمند و زرنگ و دانا و تفکر رو به جلو صاحب کسب و کار است که شما می دانم که شما و آمپر خود را کسب و کار خود را با بسیار خود را سفارشی برنامه تلفن همراه برای آبگرم و یا سالن?

کپی رایت © 2013 Andrea Pekarik ولش تمام حقوق محفوظ است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.