10 سازمان بیمه آنلاین ایده های بازاریابی برای عوامل & کارگزاران

[ad_1]

شروع یک کمپین بازاریابی اینترنتی و یا حتی بهبود یک موجود می تواند یک کار چالش برانگیز است. از کجا باید سازمان های بیمه آغاز خواهد شد و چه باید آنها تمرکز ؟ در اینجا 10 آنلاین بزرگ ایده های خود را برای کمک به بهبود آژانس بازاریابی آنلاین خود را طرح.

1. وبلاگ و Vlog

وبلاگ نویسی است که یک راه فوق العاده به نمایش گذاشتن تخصص خود و جذب بازدید کننده به وب سایت خود را. به طور کلی موضوعات معمولا در زدن دست داده. نوشتن نظر در مورد موضوعات بسیار خاص که مربوط به مشتریان خود و چشم انداز. اگر شما're حمل و نقل سازمان بیمه, برای مثال, این به این معنی موضوعات در CSA به روز رسانی نقطه مقررات سوخت, اقتصاد, مدیریت ناوگان سوخت سرقت محموله سرقت و غیره. استفاده از ویدئوها را به وبلاگ خود را بیشتر فوتی و فوری و مهم. و مطمئن شوید که وبلاگ خود را (و سایت) به همراه دوستانه!

2. بهبود رتبه بندی گوگل شما / بیمه آژانس SEO

رتبه بندی گوگل یکی از grails مقدس از بازاریابی اینترنتی است. بودن در صفحه اول است که در آن در است. هنگام ارزیابی طرح های بازاریابی خود را آنلاین نگه داشتن در ذهن که چگونه آنها می تواند تاثیر مثبت خود را رتبه بندی موتور جستجو. مسیر خود را در جستجوگرها پیشرفت و نقد و بررسی وب سایت خود را تجزیه و تحلیل برای تعیین جایی که ترافیک خود را از سرچشمه.

3. ایجاد یک سری وبینار

به اندازه کافی سازمان امکان استفاده از آموزشی آنلاین. ماهانه و یا حتی سه ماهه آموزشی را تا حد زیادی به بالا بردن شما از یک فروش بیمه به یک مشاور و مشاور است. Webinar ها را می توان ثبت و ارائه به عنوان ارزش بالا در تقاضا دیجیتال وثیقه پس از وبینار. و آموزشی ارائه ارزش بالا دلیلی برای تماس با مشتریان و چشم انداز در حال انجام, ایمیل, قطره مبارزات.

4. استفاده از مبین فیلم

مبین فیلم همچنین به عنوان ارزش و یا تخته سفید فیلم می تواند بسیار مفید برای بازاریابی آنلاین هستند زیرا به طور معمول کوتاه, چسبنده, سرگرم کننده و قابل استفاده مجدد در چند رسانه. آنها می توانند ارسال شده در خود سازمان بیمه وب سایت خود را مارک کانال یوتیوب ولاگ و در یک کمپین بازاریابی ایمیل است. شما می توانید بهترین خود را خرید و فروش زمین به هر چشم انداز. ایجاد فیلم برای هر یک سیلو در خود شرکت (تجاری خطوط, شخصی, خطوط, مزایای, تولید, حمل و نقل, و غیره.), و توزیع آن به طور گسترده ای با استفاده از رسانه های اجتماعی.

5. حداکثر رساندن رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی است که اغلب بکر منابع برای بسیاری از سازمان ها. حداقل هر سازمان باید یک حرفه ای و مارک حضور در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله LinkedIn, Facebook, Twitter, YouTube و Google+. فراتر از این که آنها باید “احترام” تعداد پیروان است. تبلیغات رسانه های اجتماعی می تواند موثر برای سازمان های, اما این است که پیچیده تر ابتکار و باید یا کارکنان داخلی و یا برون سپاری به یک متخصص.

6. + Google ایجاد صفحه Agency

حتی اگر اکثر مردم با استفاده از Google+ گوگل شما خواهد شد پاداش با یک رتبه بندی صفحه بهتر اگر شما ایجاد یک پست به طور منظم. آن را تنها چند دقیقه طول می کشد و می خواهد ارزش تلاش خود را برای بهبود سازمان بیمه موتور جستجو بهینه سازی ابتکار.

7. اهرم توصیفات مشتری و یا مورد مطالعه عکس های شرح داری

مشتریان خوشحال خواهد همیشه فروش کسب و کار خود را بهتر از شما می توانید. مشخصات مشتریان وفادار خود را و از آنها بخواهید چند سوال در مورد آنچه آنها در مورد شرکت شما. حتی بهتر از ایجاد یک ویدیو و ارسال آن به وب سایت شما. شما همچنین می توانید ایجاد ناشناس مورد مطالعه عکس های شرح داری کوتاه, مطالعات موردی از داستان های موفقیت مشتری با استفاده از نوع کسب و کار و به طور کلی محل, اما نه نام خود را.

8. استفاده از LinkedIn به پتانسیل کامل خود (و کارکنان خود را به کمک)

اگر سازمان شما یک تجاری خطوط و یا مزایای آژانس LinkedIn محل می شود. شما باید سرمایه گذاری در LinkedIn برای اطمینان از یک شرکت حرفه ای صفحه جاری پست ها و برای ایجاد یک سیاست برای کمک به کارکنان خود کمک آژانس خود را تلاش های بازاریابی در ارتباط با. پیوستن به گروه و ایجاد خود را به گسترش رسیدن به خود را.

9. منتشر شده در مطبوعات – اخبار

منتشر شده در مطبوعات اغلب به عنوان مراجعه کننده به اخبار منتشر شده در سرعت در حال تغییر جهان از روابط عمومی ارائه می دهد سازمان های بزرگ آنلاین فرصت برای گسترش نام تجاری خود را شناخت و بهبود خود را بیمه سازمان بهینه سازی موتور جستجو. وجود دارد هر دو خدمات رایگان و خدمات پرداخت می شود که در دسترس هستند به سازمان. نیازی به گفتن نیست, همه اخبار باید شروع به عنوان یک پست در خود سازمان بیمه وب سایت و سپس حرکت به انتشار اخبار خدمات پس از تحت فشار قرار دادند از طریق رسانه های اجتماعی.

10. استفاده آنلاین / خبرنامه به ایمیل

خبرنامه الکترونیکی ارائه سازمان یک فرصت برای با کیفیت بالا, ارتباط مستقیم با مشتریان و چشم انداز. وجود دارد بسیاری از ابر مبتنی بر راه حل هایی که ارائه جذاب تلفن همراه سازگار خبرنامه قالب. و یا شما می توانید برون سپاری این طرح به یک مهارت بازاریابی بیمه آژانس. بزرگ بازاریابی ایمیل, خبرنامه, کمپین می تواند تاثیر زیادی بر روی خود را تلاش های بازاریابی آنلاین.

اگر سازمان شما فاقد منابع داخلی برای به انجام رساندن طرح های خود را آنلاین در نظر گرفتن برون سپاری آنها را به یک مهارت سازمان بیمه بازاریابی شرکت است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *