10 مزایای ارسال مقاله دایرکتوری برای وب سایت شما

[ad_1]

راهنمای ارسال مقاله در نظر گرفته شده است توسط بسیاری از جستجوگرها و بازاریابی اینترنتی کارشناسان به عنوان یکی از مهم ترین جنبه های کیفیت ساختمان پیوند. این است زیرا موتورهای جستجو دارای ارزش بالا برای کسانی ارسال مقاله دایرکتوری وب سایت های. آن را نیز در نظر گرفته می شود یکی از مهم ترین منابع از ترافیک هدفمند. مزایای ارسال وب سایت خود را به دایرکتوری عظیم و خواهد کسب و کار شما را افزایش مورد نیاز برای افزایش دید خود را آنلاین. کسانی که دایرکتوری وب سایت های ارائه فرصت برای وب سایت خود را فهرست و مختصر جزئیات در مورد کسب و کار شما دیده می شود توسط میلیون ها نفر از بازدید کنندگان هر روز. در این مقاله من به طور خلاصه کسانی که منافع خود را کسب و کار می تواند با ارسال به دایرکتوری های آنلاین.

1. سریع تر نمایه سازی:

ارسال وب سایت خود را به آن دایرکتوری را به وب سایت شما شناسایی شده است و crawled سریعتر توسط موتورهای جستجو است. این همچنین اجازه موتورهای جستجو ارزش وب سایت خود را بیشتر با توجه به ارتباط شما با آن دایرکتوری.

2. بالاتر محبوبیت لینک:

با ارسال وب سایت خود را به دایرکتوری ها شما ایستاده شانس گرفتن با کیفیت بالا و لینک دهنده است که شامل متنی دسته بک لینک و منحصر به فرد لیست دایرکتوری بک لینک. این بک لینک بهبود رتبه بندی شما و محبوبیت لینک آنلاین و در چشم موتورهای جستجو.

3. بهتر رتبه بندی:

یکی دیگر از مزایای زیادی از ارسال وب سایت خود را به دایرکتوری ها است که وب سایت شما رتبه بالاتر در گوگل, بینگ, یاهو, درخواست, AOL و سایر موتورهای جستجوی عمده در سراسر جهان است. این ممکن است یکی از مهم ترین مزایای گرفتن ارسالی دایرکتوری.

4. بیشتر صفحات ایندکس شده:

هنگامی که وب سایت شما مرتبط است به دایرکتوری آن نتایج در موتورهای جستجو نمایه سازی بیشتر صفحات خود را. صفحات که ممکن است لینک وب سایت خود را به آن دایرکتوری را نیز دیده می شود و توسط موتورهای جستجو.

5. موثر هدف قرار دادن کلمه کلیدی:

کلمات کلیدی و عبارات در لیست دایرکتوری لینک های وب سایت خود را عنوان و توضیحات که می تواند به وب سایت خود را هدفمند رتبه بندی موتور جستجو.

6. بالاتر رتبه بندی صفحه:

دایرکتوری لیست کمک می کند تا صفحات وب سایت خود را به رتبه بالاتر در موتورهای جستجو. این است زیرا موتورهای جستجو مانند گوگل استفاده از این لیست برای محاسبه SERP و رتبه صفحه.

7. کیفیت دایرکتوری ترافیک:

برخی از دایرکتوری ها که میلیون ها نفر از بازدید کنندگان هر روز و این دایرکتوری هستند قادر به ارسال بسیار هدف قرار ترافیک به وب سایت خود را که افزایش نرخ تبدیل خود را و درآمد بیشتر برای کسب و کار شما

8. ایجاد نام تجاری:

داشتن وب سایت خود را ذکر شده در دایرکتوری ها و سایت های رسانه های اجتماعی یکی از بهترین راه های ساخت خود با نام تجاری و شهرت آنلاین. به عنوان ترافیک خود را افزایش می دهد و شما می توانید افراد بیشتری در تعامل با محتوا و محصولات از طریق راه است که شما برای ساختن یک رابطه بهتر با بازدید کنندگان خود را با ارائه خدمات و محصولات با کیفیت است که منجر به شهرت و اعتماد آنلاین

9. بیشتر مشتریان:

واقعیت این است که بسیاری از بازدید کنندگان شما از آن دسته از مدیران کسانی هستند که در حال حاضر در محصولات و خدمات خود را, این باعث می شود آن را آسان تر به نوبه خود این افراد را به مشتریان خود را. جدای از آن, لیست خود را به شما می دهد محبوبیت لینک و افزایش رتبه صفحه خود را بیشتر هدف قرار دادن کلمات کلیدی و ایجاد نام تجاری است که تمام خواهد شد و در نتیجه ترافیک بیشتر و مشتریان.

10. اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی:

دایرکتوری وب سایت معمولا دارای دکمه های رسانه های اجتماعی است که بازدید کنندگان را تشویق به اشتراک گذاشتن لیست خود را با خانواده و دوستان خود. این برای مطمئن شوید که شما را افزایش می دهد قرار گرفتن در معرض رسانه های اجتماعی به شما بیشتر دوست دارد, سهام, مشترکین و پیروان در رسانه های اجتماعی.

[ad_2]

Source by Ted Pius

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.