3 آنلاین مدل های کسب و کار است که هرگز شکست خورده وقتی که درست انجام شود

[ad_1]

اولین چیزی که شما باید انجام دهید قبل از اینکه شما شروع به کسب و کار اینترنتی است که به تصمیم می گیرید که از مشروع آنلاین مدل های کسب و کار شما می خواهید به دنبال. شروع کردن با یک معیوب و یا جعلی مدل دستور تضمین شکست. انتخاب مدل کسب و کار مناسب است که هم راستا با نقاط قوت خود را و تنظیمات به شما می دهد یک پایه محکم برای موفقیت است. در این مقاله ما می رویم به کشف 3 آنلاین مدل های کسب و کار است که ثابت کرده اند به موفقیت برای هزاران نفر از کارآفرینان در سراسر جهان است.

بدون اتلاف هر زمان بیشتری را در اینجا آنها عبارتند از:

مدل شماره 1: فروش فضای آگهی

مفهوم فروش فضای آگهی در وب سایت یا وبلاگ خود بوده است از اوایل سال از اینترنت است. کلید این مدل کسب و کار این است که مقدار زیادی از ترافیک سازگار آمدن به سایت خود را هر ماه. اگر شما کمی به هیچ ترافیک به سایت خود را تبلیغ را پیدا خواهد کرد آن را ارزشمند برای سرمایه گذاری در فضای تبلیغاتی در وب سایت شما. با استفاده از چند ابزار ساده مانند Alexa و یا آمار بالقوه تبلیغ کنندگان می توانید ببینید که چقدر ترافیک وب سایت خود یا وبلاگ است که در مقایسه با وب سایت های دیگر, بنابراین شما می توانید't احمق تبلیغ. اگر شما یک وب سایت محبوب و یا وبلاگ این مدل کسب و کار می تواند بسیار سودآور است. اما اگر وب سایت خود را گرفتن ترافیک در حال حاضر شما don't باید به التماس تبلیغ به فروش فضای آگهی در وب سایت خود را اموال. شما می توانید با قرار دادن تبلیغات حستبلیغ گوگل است که شما را قادر به کسب هر بار که یک بازدید کننده کلیک بر روی یکی از تبلیغات گوگل.

مدل شماره 2: فروش کتابها و محصولات اطلاعات

کتابها و محصولات اطلاعات هستند بسیار در تقاضا در حال حاضر با ظهور خواندن آنلاین و رایانه های قرص. این صنعت می تواند تنها رشد بزرگتر و بزرگتر. حتی اگر وجود دارد در حال حاضر بیشتر اطلاعات در اینترنت از مردم می خواهند اطلاعات خود را به در قالب سازمان و مهم تر از آنها می خواهید اطلاعات تخصصی در یک بسته جمع و جور. کتابها و اطلاعات محصولات ارائه این. شما می توانید به راحتی خم یا برون سپاری 50-100 صفحه کتاب و فروش آن از طریق بازار دیجیتال مانند ClickBank و یا ایجاد محصولات دیجیتال مانند دوره های ویدئویی و یا / و پادکست ها که شما می توانید فروش به محصولات رایج و یا به عنوان همراه به کتاب خود را.

مدل شماره 3: فروش دیگر مردم's محصولات

درست مثل دنیای واقعی مبتنی بر کمیسیون فروش شما می توانید پول را با فروش افراد دیگر محصولات است. چگونه ؟ از طریق آنلاین فوق العاده مفهومی به نام بازاریابی وابسته. در این مدل به شما داده می شود یک شخصی لینک های وابسته است که شما می توانید ارتقاء. اگر مردم به خرید محصولات از طریق لینک وابسته خود را به شما کسب درآمد کمیسیون. حرکت صعودی این مدل این است که شما می توانید آغاز شده به سرعت به عنوان شما don't مجبور به صرف زمان و منابع در توسعه محصول است. برخی از سهامداران بازار برای پیدا کردن محصولات برای ترویج شامل ClickBank و کمیسیون اتصال.

این 3 آنلاین مدل های کسب و کار خود را به ثابت می تواند بسیار سود آور هنگامی که به خوبی اجرا شده. شما مدل را انتخاب کنید و شروع به کار خود را با تحقیق و سپس اقدام!

[ad_2]

Source by Fabian Tan

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.