3 افتتاح ایده هایی که تنظیم صحنه برای کسب و کار خود و

[ad_1]

در حالی که وجود دارد هیچ شرکت آمار حرفه ای متوجه شده اند که اکثر کسب و کار است که در دو سال اول نیست که یک مقام رسمی افتتاح رویداد. همان کسانی که جوانب مثبت ادامه به گمان است که اگر شما ایجاد یک موفق grand opening, you'll تنظیم سرعت برای هفته ها و ماه های آینده. این شده است هرگز صحت از آن است که امروز به عنوان ما می بینیم شرکت پس از شرکت بسته شدن درهای خود را و یا کوچک سازی. اما آنچه می تواند انجام شود برای کسب و کار خاص خود? کدام نوع از افتتاح ایده ها می تواند در جلب توجه مشتریان و همچنین رسانه ها ؟

را در اسلحه بزرگ … یا فنجان یا Tacos و یا توله سگ و یا …

در اینجا's a phenomenal افتتاح ایده: ایجاد یک غول بادی بالون از محصول خود را و یا لوگو و محل آن را بر روی پشت بام از کسب و کار شما. به عنوان مثال یک رستوران مکزیکی محل می تواند یک غول تورم تاکو در سقف آن با یک بنر با این مضمون که “در حال حاضر باز است.” محلی کلینیک دامپزشکی می تواند قرار داده عظیم بادی توله سگ یا بچه گربه خود را در پشت بام با علامت اعلام “افتتاح بزرگ!”

چرا غول های بادی بالن ؟ زیرا آنها جلب توجه همه است. مردم به شدت مورد روال خود را don't حتی متوجه بسیاری از تبلیغات است که می آید راه خود را. با توجه به روزنامه Association of America, Texas A&M دانشگاه و مجله نگران دانشمندان آمریکایی در معرض بیش از 3000 پیام های تبلیغاتی هر روز از انواع منابع. حواس ما در بیش از حد و در نتیجه بسیاری از تبلیغات ما در حال مسدود کردن.

این محل 30-پا بلند غول تاکو تا بر روی پشت بام (بالاتر از بسیاری از دیگر درهم و برهمی مثل بیلبوردهای نمای آگهی ها و غیره.) و رانندگان پایین خیابان خود را به طور ناگهانی از خواب بیدار و بوی guacamole.

به دست آوردن پوشش مطبوعاتی

کسب و کار شما می توانید استفاده از این دوم افتتاح ایده: استفاده از inflatables برای آوردن فشار به محل سکونت خود را. Inflatables یک راه استثنایی برای جلب پوشش رسانه ای. در حالی که در عین حال یکی دیگر از رستوران مکزیکی افتتاح ممکن است در نظر گرفته نمی شود, اخبار یک رستوران با یک غول تاکو در سقف آن به خود جلب کرد که در جمعیت عظیم است.

به همین ترتیب در حالی که یک عکس از یک نمای رستوران است't بیش از حد هیجان انگیز عکس, که عظیم تاکو است که قطعا یک عکس opp فقط در حال انتظار برای رخ می دهد.

را به جمعیت داخل

مگر اینکه شما're میزبانی یک پیاده رو, فروش, داشتن یک جمعیت از مشتریان خارج از درب خود را برنده't شما بسیار خوب است. شما باید برای آوردن مردم در داخل کسب و کار شما. افتتاح ایده شماره سه است به استفاده از کوچکتر مهر و موم شده inflatables به عنوان فروشگاه.

برای مثال چسبیده با همان مکزیکی, رستوران, تم رستوران, شما ممکن است می گویند اول 100 مشتریان دریافت, رایگان, مینیاتور بادی تاکو. شما می توانید ایجاد عملا هر چیزی که شما می خواهید: تورم mariachi خوانندگان بادی sombreros … این فهرست بی پایان است. چرا که هر کسی دوست دارد برای به دست آوردن چیزی رایگان – و از آنجا که می توان آنها را با مارک کسب و کار خود و نام و نشانی مهر و موم شده inflatables کامل فروشگاه.

به عنوان یک کسب و کار شما می توانید't غفلت اهمیت خود را افتتاح. استفاده از ایده هایی که ایجاد وزوز در جامعه خود را و که را جذب کند ، هنگامی که شما آن را حق شما'll پیدا کردن کلمه ای که از دهان تبلیغات در ضربات و کسب و کار فقط در آینده نگه می دارد!

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.