3 بالا بالا محتوای گزینش ابزار شما نیاز به دانستن در مورد

[ad_1]

من در مورد شما نمی دانم اما به نظر می رسد بیشتر است که من سعی کنید به جلو بیشتری برای انجام وجود دارد. تلاش برای نگه دارید تا با آخرین پیشرفت های فن آوری برای یک کسب و کار کوچک, اجازه دهید به تنهایی من حضور رسانه های اجتماعی می تواند دیوانه کننده است. با تشکر خوبی وجود دارد گزینش مطالب به ما کمک.

گزینش محتوای عمل پیدا کردن و جمع آوری درگیر شدن اطلاعات مربوط به صنعت خود را و به اشتراک گذاری آن را از طریق رسانه های اجتماعی خود را و دیگر کانال های بازاریابی. هنگامی که به درستی انجام گزینش مطالب بسیار موثر ابزار بازاریابی آنلاین است که تسکین فشار نیاز برای همیشه ایجاد مطالب جذاب خود را و است که علاوه بر این طول می کشد بدون هیچ زحمتی از handpicking اشتراک گذاری مطالب منتشر شده در رسانه های اجتماعی و وبلاگ ها و یا اخبار است.

در همان زمان گزینش مطالب را قادر می سازد شما را به اقامت تا تاریخ با مهم ترین اتفاقات در سایت های اجتماعی و در جای دیگر در وب و حتی در آن روزها وقتی که شما نمی توانید به صرف زمان به همان اندازه که شما می خواهید در شبکه های اجتماعی. برای بسیاری از مارک های گزینش محتوای در حال تبدیل شدن به یک ضرورت خود را به عنوان جریان های اجتماعی در حال تبدیل شدن بسیار بزرگ به عنوان سخت به نگه دارید تا با.

نگران نباشید من یه خبر خوب. در اینجا یک لیست از 5 ضروری گزینش محتوای ابزار است که می تواند زندگی شما را آسان تر است. آنها انتخاب شده اند در معیارهای مانند مفید بودن امکانات و سهولت استفاده.

جیب

جیب باعث می شود آن را آسان برای شما به معاون کشیش بخش محتوا به طور طبیعی در حالی که گشت و گذار در وب را قادر می سازد شما را به صرفه جویی در مقالات جالب, فیلم ها و یا تصاویر را در یک مکان برای مرجع است. آن ساخته شده است در سیستم برچسب زدن برای راحتی سازماندهی محتوای ذخیره شده خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک جستجوی سریع ابزار که از طریق آن شما می توانید یک تصویر خاص و یا تصویری ذخیره کردهاید. در حالی که نه تنها برنامه در نوع خود جیب است که به خوبی ساخته شده است و مناسب برای استفاده – نصب آن به عنوان یک افزونه به مرورگر وب خود را به آن اضافه کردن به دکمه که از طریق آن شما زحمت می تواند نشانه محتوای مربوطه هر زمان که شما تلو تلو خوردن بر آن است.

بعلاوه جیب در دسترس است به عنوان یک اندروید و iOS نرم افزار به شما عالی گزینش گزینه های حتی زمانی که شما بر روی بروید و همگام سازی محتوای شما bookmark شده در سراسر دستگاه های خود را در حساب کاربری.

Feedly

شبیه به قطع Google Reader اما با امکانات بیشتر Feedly است که در اصل یک خوراک RSS. آنچه باعث می شود آن ایستادگی کردن به عنوان یک گزینش محتوای ابزار است که اخبار آن تجمع امکانات که اساسا شما را قادر به اضافه کردن مورد علاقه خود را به منابع Feedly و سپس مشاهده کل اخبار در یک مکان نه فقط در مرورگر وب خود را, اما همچنین بر روی دستگاه های تلفن همراه خود از طریق Feedly نرم افزار. شما می توانید مرتب کردن بر اساس منابع توسط دسته به طوری که حتی اگر شما به دنبال بسیاری از منابع مختلف شما می توانید نگه دارید آنها را مرتب و سازمان یافته و آسان به فهرست.

این که آیا شما به دنبال یک تعداد انگشت شماری از تخصصی منابع و یا یک معامله بزرگ از کل منابع Feedly باعث می شود آن را آسان برای شما برای اقامت تا تاریخ با آخرین اخبار در صنعت خود را صرفه جویی در شما مشکل داشتن به صورت دستی بررسی وب سایت های خبری. هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار Feedly بسیار موثر اخبار گزینش ابزار.

حرکت شبیه چمچه زنی.آن

بصری شبیه به Pinterest, حرکت شبیه چمچه زنی.این شما را قادر به کشف معاون کشیش بخش و انتشار محتوای بزرگ به منظور افزایش دید خود را آنلاین. آن امکانات هسته گزینش محتوای ابزار شما نیاز به ایجاد آگهی بهبود موتور جستجو بهینه سازی و انتشار مطالب معنی دار و دانش است.

حرکت شبیه چمچه زنی.این کار کمی متفاوت از دیگر مطالب گزینش ابزار. شما شروع با یک موضوع مربوط به صنعت خود را و سپس آن را در تولید مقالات مرتبط و نمایش آنها را بر اساس طراوت و محبوبیت است. همچنین ویژگی های مباحث تکمیلی که می تواند به شما کمک کند کشف درمان محتوای شما باید در مورد فکر قبل از.

هر روز حرکت شبیه چمچه زنی.آن را می فرستد به شما یک به روز رسانی با مطالب تازه ساخت آن آسان برای شما به معاون کشیش بخش محتوا بر روی بروید. نسخه رایگان از این سرویس دارای برخی از محدودیت ها – یک موضوع دو حساب های رسانه های اجتماعی max – اما شما می توانید ارتقاء به پرداخت ماهانه طرح برای دریافت بیشتر از این محتوای قدرتمند گزینش ابزار.

خط پایین

وجود دارد بسیاری از مطالب دیگر گزینش ابزار در اینترنت بسیاری از آنها رایگان از جمله Instapaper, Storify خوانایی و Sniply و شما همچنین می توانید با استفاده از لیست توییتر, Evernote و خبرنامه. اما با استفاده از بیش از حد بسیاری از گزینش ابزار می تواند طاقت فرسا است. سه بالا ابزار ارائه شده در بالا بسیار آسان برای استفاده و به شما ارائه تمام قابلیت های ضروری شما نیاز به به طور موثر گردآوری مطالب برای شبکه های اجتماعی چندگانه به صورت روزانه.بنابراین وجود شما به آن است. شروع دادهایم.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *