5 مزایای بازاریابی آنلاین فیلم

[ad_1]

مگر اینکه شما را مجبور به زندگی زیر یک سنگ در سال گذشته, شما متوجه خواهد شد که رشد عظیمی از ویدئو در وب سایت ها و وبلاگ ها. بازاریابی آنلاین ویدئوها نیست آینده آنها در حال حاضر! بنابراین اجازه دهید نگاهی به همین دلیل شما باید ایجاد ارزان و ساده بازاریابی آنلاین ویدئوها برای ترویج کسب و کار خود و خدمات و یا محصولات.

برای دریافت پیام خود را مشاهده

به نظر می رسد که فرد به طور متوسط در وب سایت دارای دامنه توجه از یک ماهی قرمز. نوشتن بیش از یک پاراگراف و یا دو و آن را مانند به نظر می رسد کار ‘ به عنوان خوانده شده. تصویری از سوی دیگر است که سریع و آسان برای دیده بان و دیده می شود به عنوان سرگرمی و نه تلاش.

زمانی که ویدئو های خود را است قانع کننده و تنظیم در به بینندگان خود را نیاز دارد و یا مشکلات شما مشتریان بالقوه توجه کامل است. اما ولگرد از این فقط برای یک لحظه و بیننده خود را می شود بی حوصله و کلیک دور.

دیده می شود به عنوان یک رهبر

هنگامی که شما ایجاد یک ویدیو شما به طور خودکار به عنوان یک متخصص در زمینه خود را. این به اعتبار اضافی برای کسب و کار خود را به عنوان شما را تبدیل به ‘مرد’ با پاسخ به صنایع خود را از مشکلات.

اما این به این معنا است که شما باید برای قرار دادن برخی از اطلاعات مفید در فیلم های خود را نه فقط یک ‘خرید چیزهای من’ پیام.

به بینندگان خود آموزش

ماهیت خود, ویدئو, بصری متوسط. بنابراین آن را بسیار آسان تر برای مشتریان خود را برای تماشای یک آموزش کوتاه تصویری از آن است که به عنوان خوانده شده از طریق یک سنگین ویژگی های دستی فقط برای درک یک نقطه ساده و یا روش. این روش به تنهایی می تواند بریده بریده پشتیبانی از مشتری خود را هزینه.

برای ایجاد اعتماد

مشتریان جلب بدبینانه موجودات! آنها می توانند بوی یک فروش زمین از یک صد متری و بر دور در merest بوی اعتیاد به مواد مخدره. اما با قرار دادن خود را در پیام تصویری به شما این فرصت را به اجازه دهید مشتریان خود را ببینید صورت خود را به جای شرکت خود را.

مردم انجام کسب و کار با شرکت; آنها تنها خود را صرف سخت به دست آورده پول نقد با مردم به آنها اعتماد. و بهترین راه برای ایجاد اعتماد است که برای پاسخ به نگرانی های خود را صادقانه و بدون اعتیاد به مواد مخدره و یا چرخش و به جای تلاش برای فروش آنها آن را آسان برای آنها را به خرید.

دسترسی آسان به مخاطبان خود

به بزرگترین سود از حداقل هزینه در هر کسب و کار شما نیاز به پیدا کردن یک جمعیت گرسنه و راه اندازی غرفه خود در مقابل آن. لیست خود را آنلاین ویدئوها در سایت های مانند یوتیوب یا گوگل ویدئو و هوشمند با استفاده از کلمه کلیدی مربوطه برچسب ها شما باید دسترسی به مخاطبان بزرگ.

آن شده است هرگز آسان تر یا ارزان تر برای ایجاد موثر بازاریابی آنلاین ویدئوها برای ترویج کسب و کار خود و کلیسا و یا سازمان غیر انتفاعی است. فقط با کمی فکر و تلاش شما می تواند دلیل بیم و مزایای بازاریابی آنلاین فیلم بدون صرف ثروت.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.