5 ویژگی مبتدی برنامه ریزان رویداد می تواند یادگیری از مایکل Cerbelli

[ad_1]

برای موفقیت در هر کار شما نیاز به یک مربی که به شما انگیزه برای رسیدن به رویاهای خود. با توجه به تحقیقات توسط آمار مغز افرادی که به وضوح مشخص هستند 10x بیشتر احتمال دارد برای رسیدن به اهداف خود نسبت به کسانی که نمی. نیویورک برنامه ریز رویداد مایکل Cerbelli است متولد رویداد برنامه ریز باید بگویم. او لگد کردن حرفه ای خود را در سن 13 سالگی به عنوان شما ممکن است می دانم و در حال حاضر او را تبدیل به یک پارادایم در این رویداد میباشد. اما همه مشخصات بالا و حرفه ای برنامه ریزان رویداد نیست همه دنیا آنها را می توان ساخته شده و همچنین.

شما می توانید ساخته شده است یکی با یادگیری از جوانب مثبت برای مثال شما می توانید از یادگیری این:

5 مطالعات موردی از 2016.

اثبات تخصص خود را به مشتریان.

دریافت گواهی توسط مدیریت رویداد و برنامه های گواهی که شما را جذاب تر به مشتریان.

امکان استفاده از این رویداد نرم افزار مدیریت بازار که Technavio تحلیلگران پیش بینی به رشد در افزایش نرخ 10.29 درصد در فضای 2017-2021.

منظورم این است که شما باید به دنبال صنعت روند. اجازه نمی دهد که تکنولوژی شما را غافل.

در حال حاضر در اینجا ویژگی های مبتدی برنامه ریزان رویداد احتمالا می تواند یادگیری از مایکل Cerbelli:

#1. او مولد – بهره وری خود را می تواند تبدیل به یک دانه برای کسب و کار خود را گسترش.

مایکل احاطه شده خود را با دوستان که تیز او بیشتر است. در یک حس اخلاقی “آهن تیز آهن”. که دوستان خود را ؟

او ایجاد یک استراتژیک اتحادیه مگا ستاره مانند:

Guy Fieri, Geoffrey زاکاریان و لی آن ونگ. این نوع از اتحاد می تواند شما را مولد

شما می توانید ایجاد روابط با بالا اثرگذارندهها در این رویداد صنعت از طریق رسانه های اجتماعی. شما ممکن است بپرسید “چگونه می توانم به آنها را ؟” ساده فقط مرورگر خود را به جستجو در گوگل و نوع تاثیر گذار ابزارهای بازاریابی است. شما یک لیست از آنها توسط وب سایت های مختلف کلیک کنید تا انتخاب خود را لیست. سپس با آنها ثبت نام; جستجو برای تاثیرگذاران در این رویداد صنعت و شروع به اتصال.

یک بررسی انجام شده توسط فریمن در مورد شرکت های پیشرو و رویداد بازاریابان و بینش استراتژیک متحده که بالای شرکت کنندگان و بازاریابان یافت افزایش رویداد رسیدن به از طریق رسانه های اجتماعی بسیار مهم است و بسیاری از آنها هنوز هم طوفان مغزی. بنابراین رسانه های اجتماعی می تواند خود را به معدن طلا برای اتصال حتی با مشتریان جدید است.

#2. خلاقیت و تعالی – او (مایکل) را توسعه داده است روح تعالی و خلاقیت خود ساخته شده است او را یک رویداد برنامه ریزی جهان مگا استار.

جلسه حرفه ای بین المللی گزارش داد که او در برخی از حوادث:

اقتصادی در داووس سوئیس و در یک جشن تولد رویداد برای پادشاه مراکش است.

آنچه می تواند به انواع فرصت ها در هیچ شک خلاقیت و تعالی”. به عنوان یک فرد شما این توانایی های خلاق در شما. شما فقط نیاز به ایجاد Michael مدل نقش خود را برای کمک به شما در قرعه کشی بهترین در شما.

#3. پر انرژی – فاصله و زبان هرگز مانع شدن به مایکل Cerbelli.

او خستگی ناپذیر انرژی اجازه می دهد تا او را به مقابله با هر دو محلی و بین المللی محصولات موثر است. این باعث می شود او را به دست آوردن اعتماد از مشتریان خود را. شما می تواند پر انرژی. شما باید از خودتان بپرسید که آیا مایکل راز ؟ صبر کنید! شما دور از واقعیت است. در یک نظر روانی شما می تواند افزایش انرژی خود را برای دستاورد بزرگ درست مثل مایکل.

و دوباره به عنوان انجمن جامع روانشناسی انرژی است:

“روانشناسی انرژی (EP) است که یک ذهن-بدن رویکرد به درک و بهبود عملکرد انسان. EP با تمرکز بر رابطه بین سیستم های انرژی زیستی مغز و اعصاب و الکتروفيزيولوژيک فرآیندهای روانی و توابع مربوط به افکار, احساسات, احساسات و رفتارهای.”

#4. فرهمند – مایکل کاریزماتیک شکل است.

با این کیفیت در محل او قادر است به هر پروژه به چالش کشیدن به تحسین تجربه; با استفاده از انسان و سایر منابع در اختیار خود را. مایکل باعث می شود کار خود را جذاب تر با آوردن مختلف perfumers با هم در طول یک رویداد. ایجاد چیزی جالب به عنوان آنها می گویند “مخاطبان در مرحله ترکیب”.

#5. تکنولوژی زرنگ و دانا – با توجه به بررسی کسب و کار هاروارد به تحقیق که رهبران گسترده دانش و درک در سراسر زمینه های مختلف تمایل به مدیریت نوآورانه سازمان.

مایکل Cerbelli شد در مرحله در سال 2017 MPI آموزش و پرورش در دنیای کنگره (WEC) در ژوئن 19-22 در لاس وگاس ارائه برخی از فن آوری ایده ها در صنعت از قبیل:

تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین عکاسی تکنولوژی و غذا با توجه به MPI گزارش.

به عنوان یک مبتدی برنامه ریز رویداد است که این نوع از رویداد ارزش با توجه به بهبود مهارت های خود را.

شما می توانید یاد بگیرند که چگونه Michael کنار هم قرار دادن فن آوری برای رسیدن به یک هدف خاص.

در نتیجه: یادگیری از ویژگی های مایکل Cerbelli من برجسته بالا من باور دارم که هوشمند مبتدی برنامه ریزان رویداد می تواند با دقت کار بر روی بهره وری با پرتاب خود را در تور ماهی به اقیانوس از رسانه های اجتماعی.

همچنین با اقامت به روز شده در مایکل Cerbelli به رویدادهای آینده و کار بر روی بهبود در خلاقیت خود را و تعالی است. همچنین با تکنولوژی زرنگ و دانا به عنوان رویداد صنعت رشد می کند در این عصر دیجیتال; شما باید خود را افزایش جذابیت برای افزایش مشتریان خود را پایه.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.