5 گام های ساده برای زمان واقعی نسل سرب از طریق بازاریابی اجتماعی سایت

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از روش های موثر برای استفاده از بازاریابی اجتماعی به رشد کسب و کار شما. شبکه های اجتماعی مانند MySpace, Twitter, YouTube, Facebook, برچسب و حرفه ای گرا, لینک, سایت هستند تمام خشم امروز. آیا می دانید Facebook در حال حاضر در حال رشد 500,000 کاربران جدید در روز!

هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار سایت های شبکه های اجتماعی ارائه می کنند اهرم عظیم به رشد کسب و کار شما. فقط فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از 500,000 جدید Facebook کاربران هر روز می تواند مشتریان بالقوه برای کسب و کار شما.

اما برای بسیاری از مردم شبکه های اجتماعی نیز می تواند در زمان نزول اگر شما نمی دانید که چگونه به نقطه اتصال و مردم در شبکه های اجتماعی خود را به خرید از شما. شما نیاز به مراقب باشید و در حال حاضر کسب و کار خود را در راه مناسب و بدون هرزه نگاره یا خاموش کردن دوستان خود را آنلاین و به طور بالقوه مخرب خود را در رابطه با آنها را برای همیشه لطفا برای. شما رو به آنها را می دانیم و اعتماد شما قبل از اینکه آنها را به انجام کسب و کار با شما به خصوص در اینترنت.

ما در حال رفتن به فرض شما در حال حاضر انتخاب شده مناسب شبکه های اجتماعی برای صنعت یا کسب و کار افتتاح حساب های خود و ایجاد برخی از دوستان است. چه گام بعدی چیست ؟ یکی از بهترین راه های به شکل یک جامد کسب و کار ارتباط خود را با شبکه و فروش بیشتر میزبان یک رویداد است. می توان آن را یک وبینار teleseminar یا فرد در رویداد. اگر شما زندگی می کنند در یک کنترل از راه دور منطقه جغرافیایی آن مشکل تر خواهد بود برای به دست آوردن یک بزرگ مردم در انتخابات برای یک فرد در رویداد اما اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه پر جمعیت شما می توانید مشارکت خوب. پتانسیل بزرگ برای رویدادهای آنلاین.

پس از شما برداشت کرده ام این نوع رویداد به دنبال این 5 مرحله به دریافت مقادیر عظیم هدفمند رایگان زمان واقعی منجر می شود.

مرحله 1. چند هفته قبل از رویداد نوشتن آنلاین مطبوعاتی و ارائه آن را به یک زن و شوهر از آزادی مطبوعات آنلاین سایت های مانند PRLog و PressAbout. راه اندازی هشدار گوگل در کلمات کلیدی در آزادی مطبوعات. کلمات کلیدی هشدار به شما خواهد گفت هنگامی که شما آزادی مطبوعات منتشر می شود. زمانی که آنلاین رایگان مطبوعاتی می شود برداشت و سپس رفتن به پرداخت آنلاین خدمات مانند WebWire و از PRWeb.

شما باید شروع به گرفتن رایگان و هدفمند ترافیک وب سایت از منتشر شده در مطبوعات و قادر خواهد بود برای مشاهده آمار چند بار به شما آزادی مطبوعات مشاهده شد و توزیع شده است.

مرحله 2. اگر شما یک وب سایت یا وبلاگ نوشتن در مورد این رویداد را در سایت خود. نگاهی به وبلاگ و تبدیل آن به یک مقاله و ارسال آن را در سایت های اجتماعی مانند Facebook, Twitter و LinkedIn. صدای جیر جیر در مورد آن را در توییتر. سپس پست خود را در رویداد EventBrite.com.

مرحله 3. همه از خود را بازاریابی اجتماعی دوستان در مورد این رویداد و از آنها بخواهید برای به اشتراک گذاری آن با دوستان خود.

مرحله 4. ایجاد یک ارائه پاورپوینت در مورد مطالب از رویداد خود را و خود را. پست اسلاید در SlideShare.net با یک متن.

مرحله 5. تبدیل ارائه پاورپوینت به ویدئو و ارسال ویدئو در یوتیوب و TubeMogul.

مطمئن شوید برای ارسال مردم به خود را بازاریابی اجتماعی سایت یا وبلاگ صفحه ای که می گوید کمی در مورد خودتان. مردم ثبت نام برای این رویداد و آنها را ارسال یک ایمیل یادآوری روز قبل از این رویداد و بعد از این رویداد.

به دنبال این 5 گام برای ایجاد زمان واقعی منجر سپس ارائه محتوای ارزشمند در رویداد خود را و شما خواهد شد با اهرم وقت خود را در, بازاریابی اجتماعی, سایت به فروش کسب و کار نه فقط حلق آویز کردن و داشتن یک زمان خوب است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *