5 Digital اصول بازاریابی شما باید بدانید در سال 2019

[ad_1]

بازاریابی دیجیتال متشکل از بسیاری از استراتژی. در واقع این یک رویکرد جامع برای انجام انواع فعالیت های بازاریابی مختلف در سراسر سیستم عامل آنلاین. این روش دریافت به روز رسانی به طور منظم به عنوان فن آوری های جدید ظهور در سراسر جهان است. بنابراین بازاریابی دیجیتال رشد کرده است به طور قابل توجهی بیش از چند سال گذشته است. اگر شما به این رشته شما ممکن است بخواهید به خواندن اصول بازاریابی دیجیتال زیر توضیح داده شده است.

1. سرمایه گذاری در یادگیری ماشین و هوش مصنوعی (AI)

اول از همه هوش مصنوعی (AI) خواهد بود بسیار محبوب در سال های آینده. یادگیری ماشین یکی دیگر از بخش مهمی از بازاریابی دیجیتال است.

در آینده ای نزدیک رسانه های اجتماعی رباتها را نقش زیادی به عنوان دور به عنوان اتصال با مشتریان بالقوه نگران است. بنابراین شما ممکن است بخواهید به دادن اهمیت بیشتر به رسانه های اجتماعی اگر شما می خواهید برای برقراری ارتباط با مشتریان خود را در شیوه ای موثر است. به گفته کارشناسان در حدود 85 درصد از مشتریان خواهد شد و ارتباط برقرار کردن با رباتها برای دریافت اطلاعات آنها نیاز دارند.

2. به اشتراک گذاری فیلم های خود را در رسانه های اجتماعی

در سال 2019 مطمئن شوید که شما به اشتراک گذاری کسب و کار خود و ویدئوها مختلف در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. بر خلاف تصاویر و یا مطالب نوشته شده یک فیلم خوب و موثر تر است تا آنجا که گرفتن چشم بازدید کنندگان نگران است. این است که واقعا مهم است اگر شما در حال رفتن به بازار در سیستم عامل های پیشرو مانند توییتر, یوتیوب, Instagram, or Facebook.

با توجه به آخرین تحقیقات 80 درصد از مردم می خواهم به تماشای فیلم در اینترنت. آنها نمی خواهند به خواندن مقالات یا پست های وبلاگ که بسیار.

3. بهینه سازی سایت های خود را برای دستگاه های تلفن همراه

در 2019, استراتژی های بازاریابی خود را باید با تمرکز بر فن آوری تلفن همراه به عنوان به خوبی. با توجه به آخرین الگوریتم گوگل سایت شما باید بهینه سازی شده برای گوشی های تلفن همراه و یا شما ممکن است گرفتن یک پنالتی از گوگل.

امروزه گوشی های تلفن همراه یکی از محبوب ترین دستگاه ها در سراسر جهان است. سال جدید رشد خواهد کرد فیلم تلفن همراه مصرف تا 30%. از سوی دیگر تقاضا برای کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ ها ادامه خواهد داد به کاهش.

4. در نظر گرفتن برنامه های تلفن همراه

در دنیای دیجیتال, بازاریابی, تلفن همراه, تکنولوژی, آخرین نوآوری. به عنوان یک ماده در واقع, آن را یکی از موثر ترین بازاریابی دیجیتال ابزار در اینجا و در حال حاضر.

با کمک این فن آوری تلفن همراه شما می تواند به رقابت با رقبای خود را به ماندن بگیرید پیش در این زمینه است. بدون شک اگر شما یک تلفن همراه, پاسخگو, وب سایت, شما می توانید رشد کسب و کار شما تا حد زیادی.

بنابراین شما ممکن است بخواهید به استفاده از برنامه های تلفن همراه نیز هست. یکی از این برنامه Whatsapp کسب و کار. به گفته یک منبع نرم افزار های موبایل تولید شده اند $88 میلیارد دلار را در سال های اخیر است.

5. تمرکز بر تجربه مشتری

برای کسب و کار خود و مشتریان بازی همان نقش خون در بدن شما است. بنابراین مهم است که شما کار بر روی مصرف کننده تجربه. این خواهد شد کمک به شما در افزایش فروش خود را در طول زمان.

اگر مشتریان خود را راضی با محصولات یا خدمات آنها را حفظ خواهد کرد به آینده را برای بیشتر.

بنابراین این راهنمایی که شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن خود را برای بهبود بازاریابی دیجیتال مبارزات در سال 2019.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.