6 ایمیل ابزار بازاریابی برای انرژی بخشیدن به مبارزات انتخاباتی خود را

[ad_1]

1. تورنسل.

آیا شما تا کنون در نظر گرفته چگونه ایمیل های خود را ممکن است مانند نگاه در ایمیل های مختلف مشتریان ؟ چشم انداز G ایمیل و یاهو نمایش ایمیل در راه مجزا. اما تورنسل می رود کمی بیشتر دادن به شما فرصت برای کشف چگونه ایمیل های خود را ارائه شده در 70 + نرم افزار و دستگاه های. علاوه بر این تورنسل می آید با یک سازنده و یک چک لیست. سازنده اجازه می دهد تا شما را به استفاده از ویرایشگر کد برای ساخت و تجزیه و تحلیل و عیب یابی ایمیل های خود را. برای اطمینان از ایمیل های خود را انجام می دهد در همه جا با استفاده از چک لیست. چک لیست کمک می کند تا شناسایی عناصر قابل توجهی است که ممکن است به تغییر ایمیل خود را عملکرد است.

2. کلاغ URL Builder.

برای صاحبان وب سایت و بازاریابان آنلاین, شناسایی که در آن ترافیک خود را در حال آمدن است از کلید است. این است که در آن کلاغ آدرس سازنده در می آید. استفاده از کلاغ آدرس اینترنتی برای تعیین جایی که ترافیک خود را نشات گرفته از است و شامل لینک به یک ایمیل. این ابزار دوباره بسیار مفید برای A/B تست و تولید بازاریابی خودکار ،

3. TinyPNG.

به عنوان یک فروشنده و یا صاحب وب سایت شما را دوست دارم با اضافه کردن تصاویر PNG و متحرک PNG خود را به ایمیل و یا محتوای مناسب است ؟ بله همه می کند که ما به طور مداوم نا امید با بار بار. دریافت کنندگان ایمیل شما و یا نمایش ها نیاز به تجربه این. TinyPNG می تواند تولید بهترین فشرده سازی بر روی تصاویر خود را و آنها را بارگذاری سریع تر و جالب استفاده کنید.

4. بشر.

نوشتن متن ساده ایمیل ها از ابتدا می تواند دشوار و آسان راه برای رفتن در اطراف این است که برای نوشتن ایمیل در HTML. متاسفانه مردم از خواندن ایمیل در فرم HTML.

بشر توسعه یافته توسط MailChimp آزمایشگاه به شما می دهد فرصت برای تبدیل ایمیل های HTML و ارائه آنها را به عنوان متن عادی.

5. Pixabay.

Pixabay جایی برای رفتن برای کسانی که چشم نواز, تصاویر, فیلم, گرافیک و تصاویر است که بینندگان خود را دوست دارم بیشتر. علاوه بر این, شما نیاز به نگرانی در مورد هر گونه کپی رایت و مسائل پس از تمام تصاویر و فیلم ها به رایگان استفاده کنید در هر کجا و حتی برای مقاصد تجاری.

6. GlockApps. ایمیل دادن تست.

ایمیل بازاریابی نیازمند برنامه ریزی دقیق و تفکر استراتژیک. شما نمی خواهید به خطر از ایمیل های خود را نه به عنوان خوانده شده چرا که آنها تحویل داده شد به پوشه اسپم یا مسدود شده توسط یک ISP. این می تواند تهدید خود را کل تبلیغات انتخاباتی است. GlockApps فوق العاده محصولات است که می تواند کمک به شما در به حداکثر رساندن صندوق دهش. GlockApps اجازه می دهد تا شما را اسکن ایمیل های خود را در برابر عمده فیلتر هرزنامه و اجازه می دهد تا شما می دانید که در آن مسائل ممکن است پدیدار شود. آن را نیز فراهم می کند روش های عملی برای افزایش بازدهی سرمایه خود را باز نرخ و دهش. GlockApps به شما کمک کند کروز از طریق دادن پوشه ها سعی کنید قبل از شهرت, ارسال ایمیل, ارسال در محدوده زمانی معین آزمون افشای صحیح و مسائل مربوط به تحویل.

وجود دارد شما آن را دارند. ایمیل بالا ابزار بازاریابی خواهد شد یک راه طولانی در بهبود و به حداکثر رساندن مبارزات ایمیل خود و گردش کار.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.