6 نکات مهم در استفاده از تاک نرم افزار برای نویسندگان و نویسندگان

[ad_1]

تاک نرم افزار یک برنامه جدید از مردم در توییتر که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد کلیپ های ویدئویی کوتاه, (تا 6 ثانیه) پس از آن می تواند به اشتراک گذاشته شود و یا تعبیه شده در توییتر و یا Facebook. در اینجا 6 سرگرم کننده راهنمایی برای استفاده از تاک نرم افزار برای نویسندگان و نویسندگان:

 1. خلاق

  مطمئن شوید که شما برای اولین بار زنده, پست, خلاق خود را نشان می دهد شخصیت واقعی و بالقوه و با استفاده از #firstpost برچسب. به عنوان تاک نرم افزار هنوز هم نسبتا جدید است و مردم هنوز هم مورد استفاده قرار گرفتن به آن بسیاری از مردم به دنبال به #firstpost برچسب برای دیدن است که با استفاده از تاک نرم افزار و اینکه آیا آنها به احتمال زیاد به زیر ارزش دارد. این یکی از مکان های که شما به احتمال زیاد برای گرفتن متوجه شده.

 2. فکر می کنم در مورد صوتی

  در نظر گرفتن استفاده از صدا در برنامه تاک. چرا که فیلم (و بنابراین صوتی نیز) تنها حداکثر 6 ثانیه های صوتی می تواند گاهی اوقات صدا مانند یک عجله ظروف سرباز یا مسافر است اگر آن را با دقت از طریق فکر. بسیاری از کاربران حتی متوجه است که کلیپ ها آنها ارسال کرده صوتی از آنجا که برخی از کاربران تلفن باید صدای خود را خاموش و آن را نمی شنوند. بنابراین شما باید به هدف را ویدئوها موثر هستند که با یا بدون تلفن های موبایل.

 3. ایجاد کتاب تریلر

  ایجاد یک کتاب تریلر و خلاق با آن است. شما فقط باید 6 ثانیه حداکثر بنابراین شما باید بسیار با دقت به آنچه شما انجام دهید برای پر کردن این 6 ثانیه. آیا شما سعی می کنید برای جا به عنوان آنجا که ممکن است با ایجاد یک هیجان انگیز از گردباد از شخصیت ها و تنظیمات و یا اینکه آیا شما تصمیم به ایجاد یک آهسته گام توقف حرکت انیمیشن طرفداران خود را باید شیفته این 6 ثانیه از مواد و در نتیجه کنجکاو برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر. همیشه به یاد داشته باشید به خود را شامل کتاب جزئیات در پایان.

 4. انجام یک تلنگر-کتاب

  انجام یک تلنگر از طریق از کتاب جدید خود را. نشان می دهد که پوشش خود را به زودی به صورت کتاب های منتشر شده برای چند ثانیه قبل از سرعت کوه در می رم از طریق کتاب است. زمانی که به تماشای به طور منظم در سرعت هیچ کس قادر خواهد بود برای دیدن مطالب به درستی اما این نمی خواهد خود را متوقف طرفداران مشتاق از تماشای کلیپ شما و بیش از بیش به سعی کنید به جمع آوری اطلاعات بیشتر.

 5. کتابخانه شخصی پیاده روی را از طریق

  انجام سریع راه رفتن را از طریق خانه خود را در کتابخانه و یا یک ویدئو کامپوزیت از همه مورد علاقه خود را کتاب را پوشش می دهد. در حالی که طرفداران خود را علاقه مند خواهد بود برای دیدن آنچه که شما شده است خواندن همسالان خود را علاقه مند خواهد بود برای دیدن اینکه آیا شما خود و با افتخار صفحه نمایش (یا پیشنهاد) کار خود را. اگر شما عبارتند از: نویسنده و یا کتاب خود را در کامپوزیت جلد کتاب رایگان کلیپ های ویدیوئی آنها خواهد بود به احتمال زیاد به توصیه خود را مشابه با کلیپ یا در دیگر سایت های رسانه های اجتماعی از آنان است. متقابل توسعه از این نوع می تواند به نفع هر دو شما.

 6. خود را به نوشتن پناه

  یک کلیپ از مورد علاقه خود را به نوشتن در محیط زیست است. طرفداران خود را خواهد بود بسیار علاقه مند به دیدن محیط زیست است که شما را در کار به عنوان آن را به شما به نظر می رسد بیشتر باز و در دسترس است. با این حال, اگر شما یک مورد علاقه, راز نوشتن, محل, مطمئن باشید به این, مگر اینکه شما می خواهید به خطر انبوهی از طرفداران خود را نزولی که نقطه!

تاک نرم افزار هنوز در مراحل ابتدایی است اما از آن است که به سرعت تبدیل شدن به یک ابزار تبلیغاتی. به عنوان یک نویسنده و یا نویسنده شما می توانید پیش از بازی با استقبال از آن در حال حاضر.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.