7 افسانه در مورد بازاریابی در رکود اقتصادی

[ad_1]

در یک دنیای ایده آل, بازاریابی, فعالیت خواهد بود خود حمایت همیشه پرداخت چند برابر آنچه در آن هزینه های اجرا و موثر در رسیدن به هر خریدار بالقوه مناسب در بخش تمام وقت. اما در جهانی که در آن آسمان آبی است, بازاریابی, فعالیت های در حال رانده شده توسط عوامل متعددی از جمله برداشت از این شرکت و بازاریاب در آنجا نیروهای اقتصادی که درایو رفتار مصرف کننده از همه نوع و عوامل خارج از کنترل خود.

به عنوان یک نتیجه از این عوامل بودجه بازاریابی در رحمت واکنش این شرکت به این برداشت. بسیاری از این برداشت ها ناقص اریب, خدشه دار تاریخ, تجربیات شخصی از مدیریت ارشد و بیشتر آنها هیچ سابقه تاریخی و یا پایه و اساس است.

اسطوره # 1 – “ما با نام تجاری است که به اندازه کافی قوی نیست و نیاز به پشتیبانی برای مدت رکود اقتصادی است.”

واقعیت: چند مارک های قوی هستند به اندازه کافی برای زنده ماندن بدون تبلیغات, ارتقاء محصول و خدمات مشتری پشتیبانی می کند. مارک های مانند ظریف گیاهان – آنها نیاز به توجه و حمایت تقویت و پرداخت (بازاریابی معادل مواد مغذی نور و آب) – و یا آنها را پژمرده و خشک شدن به یک سایه از خود سابق خود. این یک موقعیت که شما می خواهید نام تجاری شرکت خود را در زمانی که موتور رشد اقتصاد revs به بالا.

اسطوره # 2 – “اگر ما را در کاهش هزینه های بازاریابی ما می تواند استفاده از پول برای چیزهای دیگر داخلی و افزایش بودجه زمانی که همه چیز بهتر است.”

حقیقت: مطالعات نشان داده اند که هنگامی که بودجه قطع می شود, آن طول می کشد تلاش بسیار نیرومند و قوی داخلی قهرمان به افزایش آن را به سابق خود را در سطوح و حتی اگر آن را افزایش می دهد وجود دارد بسیار قوی تر از شرایط ROI متصل به اجرای آن است. پس از آن بودجه اختصاص داده در جای دیگر آنها تمایل به ماندن وجود دارد — پس از همه, که در بخش های دیگر نمی خواهید به آنها را هر دو.

اسطوره # 3 – “هیچ کس's خرید هر چیزی, تبلیغات و, تبلیغات در حال اتلاف پول است.”

واقعیت: بسیاری از مطالعات انجام شده توسط معتبر نشریات کسب و کار و دانشگاه فکر می کنم تانک ها آمده اند به همان نتیجه گیری بر اساس داده های جمع آوری شده در آمریکا و در برخی موارد شرکت های جهانی: کسانی که کاهش حضور خود را در خدمات کلیدی در بازارهای در مراتب بدتر موقعیت از نظر سودآوری و سهم بازار و بازار رقابتی حضور هنگامی که رکود برطرف و رشد سود و بازده نسبت به کسانی که خود را حفظ فعالیت بازاریابی سطوح. آن دسته از شرکت هایی است که بسیار جسورانه به افزایش فعالیت بازاریابی پایه یک شانس بزرگ برای گرفتن سهم بازار از خود کمتر تهاجمی رقبا و حکومت می تواند در این دسته اگر رکود طولانی طول می کشد به اندازه کافی.

اسطوره # 4 – “ما می توانیم قطع [on marketing] در حال حاضر و پس از آن تا سطح شیب دار به سرعت زمانی که همه چیز بهتر است.”

واقعیت: این استراتژی ثابت است فاجعه بار ها و بار ها به خصوص برای شرکت هایی که ناکارآمدی ذاتی در طراحی خود را و یا تحویل محصول کانال. که ناکارآمدی برنده't اجازه می دهد آنها را به “سطح شیب دار تا به سرعت” از آنجا که بسیار ناکارآمدی آنها را به طور موثر همیشه بود “دیر” هنگامی که زمان بندی بازار – آنها در بازار نیست اما رهبران دول عقبمانده و در نتیجه سطح شیب دار تا فعالیت آغاز می شود اواخر نسبت به چرخه خرید و زیرک تر از رقبای در حال حاضر مورد ضرب و شتم آنها را به پانچ.

اسطوره # 5 – “ما باید به بررسی آنچه که's کار برای ما و برش هر چیز دیگری.”

واقعیت: این واقعا یک اسطوره است اما یک زانو حرکت تند و سریع واکنش به کوتاه مدت رکود در خرید و فروش ناخالص. خوب بخش بازاریابی باید انجام دقیقا همان است که صورت دائمی نیست و فقط هنگامی که بار سخت تر است. چرا هر بازاریاب ارزش خود پرداخت در ادامه برنامه های که انجام کار به طور موثر کشیدن پایین عملکرد در سراسر هیئت مدیره و هدر رفتن پول است.

علاوه بر این وجود باید معیارهای ساخته شده را به هر کمپین به طوری که یک راه وجود دارد به “پالس” از آن موفقیت و اواسط دوره اصلاح ممکن است به افزایش اثربخشی و افزایش ROI به صورت مستمر. بیشتر در برخی از کانال های وجود دارد که یک اثر تجمعی که تار ادراک از آنچه's کار می کند و آنچه's نیست – interdependencies وجود دارد بین کانال های هستند که برنامه ریزی شده یا برنامه ریزی شده اما در زندگی مشتری's ذهن و باعث فروش سهوا. برش چه می't توان اندازه گیری دقیق مانع این اثر کشیدن پایین نتایج با هیچ دلیل روشنی.

اسطوره # 6 – “بازاریابی صرف پول بیش از هر گروه دیگر آنها را به اتاق بیشتر برای کاهش بودجه است.”

واقعیت: در حالی که هزینه های ممکن است یک اندازه گیری از قدرت در برخی از شرکت سازه حداقل غیررسمی بازگشت است که واقعا چه زمانی که بودجه آن به مرور زمان است. بازاریابی یکی از چند بخش است که می تواند در واقع نقطه به کمک آنها را به طور مستقیم به خط پایین. وجود دارد ثابت علت و معلول ارتباط بین فروش ناخالص و بازاریابی هزینه برای بزرگتر و سرمایه گذاری-اندازه شرکت. افزایش هزینه در این بخش عملکرد ممکن است منافع دراز مدت اما بهتر سرور don't اغلب حرکت بیشتر محصول مگر اینکه محصول فضای سرور. برش بودجه بازاریابی تنها باعث کاهش فرصت های موجود برای ساخت سهم بازار محصول افزایش آگاهی و memorability در ذهن مصرف کننده و dampens سود در دراز مدت.

اسطوره # 7 – “همه رقبای ما در حال عقب کشیدن و تبلیغات رسانه ای هزینه های به صرفه جویی در پول, بنابراین ما باید بیش از حد.”

واقعیت: این نوع از موش صحرایی قطب شمال-مانند گوسفند تفکر می توانید شرکت خود را! مادر خود را می دانستند بهتر از این زمانی که شما با استفاده از بهانه “همه بچه های دیگر می رویم به همین دلیل می't من ؟” و پاسخ او به احتمال زیاد چیزی در امتداد خطوط از “اگر بچه های دیگر پرش از روی پل می خواهید به پرش بیش از حد؟” با وجود اینکه رقبای خود را در مالی به احتمال زیاد نگاه کمی متفاوت از شماست و آن's احمقانه به فکر می کنم که شما می توانید آینه خود را حرکت می کند و موفق می شود — در بهترین حالت شما برابر خواهد بود! پول هوشمند در اینجا است که استفاده می شود برای گرفتن سهم بازار از خود را بیشتر ترسو رقبا با افزایش حضور و قرار گرفتن در معرض و برش دیگر کمتر-از-ماموریت حیاتی هزینه برای یک دوره کوتاه به انجام رساندن آن است.

پاداش!
اسطوره # 8 – “ما باید جمع و جور کردن کیفیت, بازاریابی, مواد, استفاده, ارزان, سازمان خلاق و پست کردن کمتر به صرفه جویی در پول است.”

واقعیت: این مجموعه از حرکت را در واقع شما هزینه هر دو در کوتاه مدت و دراز مدت. شما ممکن است صرفه جویی بسیار کوچک افزایشی مقدار ارزان تر در مقاله کوتاه کوچکتر بروشور ارزان جزوه کوچکتر نمایشگاه جالب – اما شما آسیب're انجام به نام تجاری خود را و در نتیجه ضعیف انعکاس این شرکت به عنوان یک کل می کند آسیب به مراتب بیشتر از همیشه می توان تعمیر با صرف چند دلار بعد سعی کنید و آن را تعمیر.

نه به ذکر است تکان دادن اعتماد به نفس از مشتریان خود را با دادن آنها در یک نمایش بصری از چگونگی ضعیف خود شرکت انجام شده است! “Gee آنها باید در مشکل به نظر می رسد ارزان آشغال. شاید من'd را بهتر کسب و کار من به شرکت دیگر که's احتمال زیاد به اطراف برای حمایت از محصولات خود را پایین خط” است که فکر می're ترویج کاهش کیفیت خود را علنا منتشر شده مواد.

طراحی خوب اغلب هزینه های کمتر از بد طراحی با توجه به کمتر خلاق تکرارها کمتر miscues بیشتر اثربخشی و بازده بالاتر. پریدن کشتی از آژانس شما're: اگر آنها در حال ارائه در دلار صرف فقط به صرفه جویی در پول کمی احمق است-هاردی. این سطح شیب دار تا زمان برای یک سازمان جدید برای یادگیری نیاز شما محصولات خود را به سبک خود و نام تجاری خود را فقط در مورد خسته شود با زمان متوسط رکود اقتصادی است و آن را به شما هزینه بیشتری برای رسیدن به همان سطح از بهره وری در آن زمان فقط در زمان به انباشتگی برای شرایط جدید اقتصادی.

هنگامی که بار سخت, دشوار رفتن در بخش بازاریابی ارائه بازار با ویژوال مدارک و شواهد از شرکت های بزرگ خود را قدرت نقش رهبری خود را در این بخش تخصص خود را در بازار و حمایت قدرت شما را برای محصولات و خدمات خود را. Don't بر این باورند که مخالفت کارترین سایرس که می خواهند به بریده بریده بودجه بازاریابی خود را, خود را کاهش یافته و کاهش کیفیت مواد خود را. همه چیز شما را در اینجا منعکس سلامت خود شرکت و برش را نشان می دهد و کمک می کند تا حداقل.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *