7 نکات کلیدی شما باید بدانید که برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده نرم افزار موبایل

[ad_1]

با توجه به افزایش تقاضا برای توسعه نرم افزار تلفن همراه رشد در جزوات علاقه مند در توسعه نرم افزار تلفن همراه نیز در حال شتاب گرفتن. با که گفت: چند نکته کلیدی برای عامل در هنگام راه اندازی حرفه ای خود را به عنوان یک برنامه تلفن همراه توسعه دهنده عبارتند از: روشنگری مغز و مبتکر دید.

اما این امر می تواند یک سوء تفاهم به تفسیر که تنها به ذکر دو چیز می تواند ابزاری در تبدیل شما به یک موفقیت توسعه دهنده نرم افزار. شما همچنین نیاز به کمال مهارت در توسعه نرم افزار تلفن همراه. شما ممکن است شیفته را به یاد چه کسانی بالقوه مهارت های می تواند باشد. اجازه دهید ما را به یک نگاه:

1]مدرک لیسانس خود را در رشته علوم کامپیوتر – رشته کامپیوتر, علم اگر چه ضروری و لازم به طور مداوم آن می تواند ارائه شما با یک پایه و اساس درست و در عین حال حداکثر تعداد شرکت های این روزها تقاضا حداقل مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر به استخدام به عنوان یک برنامه تلفن همراه توسعه در سازمان های خود را.

• اگر ممکن است برای شما, شما می توانید تلفن همراه نرم افزار برنامه نویسی در حالی که در یک دانشگاهی مدرسه.

• دستیابی به دیگر مربوط به درجه در گفت زمینه مفید خواهد بود در گرفتن شما ، در واقع, برخی از مدارس درجه به طور خاص در توسعه نرم افزار تلفن همراه.

2]انتخاب یک سیستم عامل خاص – برخی از محبوب ترین سیستم عامل عبارتند از: آندروید, اپل, ویندوز, سیمبین و بلک بری. اگر چه آن را آسان برای یادگیری برنامه نویسی از هر یک از این سیستم عامل و در عین حال آن را می سازد حس بهتر اگر شما فقط تمرکز بر یک زمانی که شما در حال شروع است.

• آندروید است که در راس محبوبیت این روزها اما اپل نیز تاخیر در نظر محبوبیت. شما می توانید انتخاب کنید هر کدام از این سیستم عامل برای یک شروع درخشان.

3]استفاده از آنلاین برنامه های توسعه – کمک گرفتن از اپل در iOS Dev Center حاضر, از آن آسان است برای شما را به یک نگاه در آموزش و ویدئوها برای کمک به شما شروع به یادگیری برنامه نویسی. به همین ترتیب کسانی که با میل شدید برای اندروید, آنها نیز همان توسعه برنامه آنلاین است که گویا توسعه دهندگان نرم افزار آندروید آموزش.

اما ما به شدت توصیه شما را به تمرکز بر رسمی جریان منحصرا اما همچنین شما می توانید چندین وب سایت های دیگر در سراسر جهان گسترده وب است که ارائه در کلاس و آموزش رایگان از هزینه و پرداخت کمک خواهد کرد که شما را به سطح بعدی بالاتر است.

4]سعی کنید در نظر گرفتن کلاس بازاریابی – حتی در حالی که شما در حال دنبال مدرک دوره شما می توانید در کلاس های کالج در قیمت کمتر از نرخ و یا حتی در کلاس های آجر و ملات موسسات مانند Praadis آموزش به قلم مو رنگ کردن مهارت های بازاریابی خود را. اگر شما تمایل به انتخاب خود شما به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار, نگه داشتن در ذهن است که شما نیاز به خود را در بازار بازی به صورت عمومی هرگز حتی به این می دانم که در آن وجود دارد.

5]همچنین نگاهی به کلاس های کسب و کار – شبیه به مهارت های بازاریابی, نقش مهارت های کسب و کار در ساختمان موفق برنامه های خود را منی. کلاس های کسب و کار کمک خواهد کرد که شما را بیشتر مساعد در مورد چگونه به پول در اوردن برنامه و نحوه ایجاد قدرت پردازش را برای مردم به صرف بیشتر.

6]اطمینان از همه مهمتر برای تست این اشکالات – با نرم افزار جدید شانس داشتن اشکالات است حداکثر پس از انجام تست برنامه های خود را. شما می توانید اجازه دهید دوستان خود را برای آزمایش آن را بیش از حد برای بررسی که در آن اشکالات هستند به طوری که این امکان پذیر است برای شما برای رسیدگی به این موضوع است. آن نیز کمک خواهد کرد که شما می دانید چه کار می کند و چه کار نمی کند در یک برنامه.

• در کلمات ساده و سریع دوستان خود را به دانلود این برنامه بر روی تلفن همراه خود را. در حالی که آنها یک بازی مطمئن شوید که برای دیدن اگر آنها می آیند در سراسر هر گونه اشکالات.

• فراموش نکنید که برای به دست آوردن بازخورد در مکانیسم و کنترل از ویژگی های این برنامه است. سوال افراد خود را که آیا آنها مواجه می شوند هر مسئله کار کنترل و چه مشکلات آنها روبرو می شوند در برنامه.

7]بازار و درو بهره مندی از برنامه های خود را – اگر شما در حال راه اندازی یک کسب و کار خود را هدایت به این واقعیت است که شما باید متبحر در مورد پتانسیل آن برنامه بسیار. شما باید تحقیقات خود را برای کشف راه هایی برای استخراج از آن بهره مند شوند.

پس از آن شما باید خود را در بازار نرم افزار در سراسر طیف وسیعی از رسانه های اجتماعی.

• بسیاری از شرکت ها این روزها ارائه برنامه(s) رایگان از هزینه به عنوان آنها شروع به کسب و کار و سپس پس از یک دوره خاص آنها مستلزم هزینه را به بازی تبدیل شدن به سریع تر یا بیشتر سرگرم کننده به عنوان مثال ارائه بسته های سکه یا ستاره. آن است که مشترک برای مشتریان برای آمدن بر این نوع از قدرت پردازش در بازی البته بسته های مسئول ساخت این بازی حرکت در امتداد بیشتر بی درنگ برای مشتاق بازیکنان به خصوص اگر به شما در تنظیم سرعت بازی; این راه بسیار می تواند انجام شود در یک روز بدون بیشتر از این در بازی سکه.

• شامل کلمات کلیدی مربوطه. زمانی که اختصاص یک نام برنامه و پروفایل توضیحات فقط باید تمرکز بر آنچه که مخاطبان خود را خواهد بود به جستجو برای. چه کلمات مرتبط خواهد شما با استفاده از به دنبال برنامه خود را ؟ فقط اضافه کردن کلمات کلیدی در عنوان و توضیحات و یا کلمات کلیدی و تفاوت را مشاهده کنید.

• استفاده از در برنامه های. یک راه عالی برای کاربران برای به اشتراک گذاشتن است برای کشف راه هایی برای کمک به یکدیگر در این بازی مانند که قادر به ارائه کاربران دیگر با اضافی زندگی می کند. اگر کاربران قادر به به اشتراک گذاری به خوبی شناخته شده و به خوبی مشهور سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter و غیره. شما خواهد بود خوشبخت با کلمه از دهان.

شکوه خاموش

شاید جذاب ترین چیز است که شما را دوباره در این زمینه حرفه ای است که سطح انعطاف پذیری را ارائه می دهد. پس از آن است که هنوز هم در حال تحول سریع و دولت از هنر و تکنولوژی وجود دارد هیچ چیز غیر از مورد آن. شما می توانید قلم مو رنگ کردن مهارت های خود را در توسعه نرم افزار تلفن همراه اگر شما انتخاب می کنید به انجام حرفه ای دوره های آموزشی از قبیل گواهی Android app development iOS برنامه توسعه و شاه توت برنامه توسعه از معتبر موسسه آموزش. این موسسات به شما تحویل خواهد شد تجربه عملی از طریق پروژه های واقعی. بنابراین اگر شما میل شدید برای یادگیری توسعه برنامه های تلفن همراه در یک پلت فرم خاص جستجو معتبر موسسه آموزشی و ثبت نام در برنامه های آموزشی ،

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *