GDI زیرمجموعه ساختمان و چگونه به یک موفقیت جهانی دامنه های بین المللی

[ad_1]

اگر شما تعجب کنید که چگونه مردم همان به نظر می رسد در جهانی دامنه های بین المللی هیئت مدیره رهبر هفته به هفته من در مورد به شما بگویم. آن است که با هر نوع شانس است که's برای مطمئن شوید که هر یک از این افراد خود را استراتژیک روش از ظاهر شدن در هیئت مدیره رهبر و ساخت $ 100's, و گاهی اوقات حتی به $ 1,000's هر هفته با GDI.

در حال حاضر من حدس می زنم که شما ممکن است به GDI یا شاید شما پناهگاه't هنوز امضا در هر صورت من می خواهم به شما برخی از راهنمایی رایگان در مورد ساخت پول است. اولا من شده اند در دامنه های جهانی برای کمی بیش از یک سال در حال حاضر و برای 6 ماه اول که من پیدا کردم آن را سخت به پول از طریق هیچ گسل اما خود من است. در واقع من قصد لغو عضویت از $ 10 در هر ماه در یک مرحله از آنجا که من فقط می تواند't کار کردن چگونه به پول با آن است. مشکل این بود که من چک کردن وب سایت من آمار هر روز و می بینم یک یا دو ضربه سیاهههای مربوط ساخته شده بود اما بدون ثبت نام. تقصیر من بود هر چند به خاطر من بود اقدام به دریافت بیشتر مردم در به دیدن من فرصت کسب و کار.

شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از مردم در دامنه های جهانی می خواهم شما را به عضویت و سپس ارائه خدمات پس از فروش در تمام کمک و پس از آن تعجب می کنم که چرا زیرمجموعه های خود را هرگز رشد می کند چرا که مردم سرخورده و ترک. کلید اصلی برای ساخت آن در GDI است که برای کمک به زیرمجموعه خود را رشد می کنند و این بدان معناست که های استراتژی های خود را برای گرفتن ترافیک و در نهایت پرداخت مشتریان به وب سایت شما. من صادقانه don't درک که چرا بسیاری از مردم نمی't مایل به کمک به مردم در زیرمجموعه های خود را در رسیدن به اهداف خود پس از همه, آن منافع شما به عنوان به خوبی.

در اینجا چند راه برای آوردن مشتریان جدید به شما GDI وابسته به زیرمجموعه و تماشای آن را رشد.

1. یوتیوب: کلیپ های بازاریابی سایت های بزرگ در حال حاضر و با ایجاد ویدئوها به شما نشان ورود به دامنه های جهانی حساب هنگامی که شما شروع به ساختن پول واقعا می تواند کمک به شما ترافیک و زیرمجموعه رشد به عنوان مردم هیجان زده که آنها می توانید این کار را با چشمان خود را نسبت به فقط خواندن آن. تا زمانی که شما در حال ساخت پول اگر شما هنوز هم می تواند ایجاد ویدئوها اما این فیلم باید از خودتان صحبت کردن در مورد دامنه های جهانی و چگونه سیستم کار می کند. اگر شما انجام این کار شما می توانید ساخت تا روابط سالم با مشتریان آینده نگر. مردم را گرم به شما و آنچه شما باید ارائه دهد.

2. رسانه های اجتماعی وب سایت: وب سایت هایی مانند Facebook, Myspace, Hi5, و غیره. این وب سایت برای بازاریابی وابسته. با این حال شما فقط باید انجام دهید این میان دوستان خود من توصیه نمی هرزه نگاره مردم در هر راه. همه شما باید انجام دهید این است که ارائه لینک خود را در وضعیت خود را به روز رسانی کنید و ببینید اگر شما هر گونه علاقه در میان دوستان خود. اگر آنها علاقه مند هستند و آنها در حال رفتن به شما بخواهید در مورد آن و رفتن از وجود دارد. اگر آنها ملحق و سپس آنها می توانند همان چیزی که برخی از دوستان خود و پیوستن به آن خواهد شد و سپس کمک به زیرمجموعه خود را رشد می کنند. من اجرای یک وضعیت به روز رسانی یک بار در ماه و آن را توصیه به هر کس به انجام همان و من به تماشای من زیرمجموعه رشد کاملا به سرعت از طریق این.

3. SEO (بهینه سازی موتور جستجو) به اندازه کافی می توان گفت برای چه مهم است این است. شما نیاز به موتورهای جستجو را انتخاب کنید تا وب سایت شما برای کلمات کلیدی مرتبط. این است که معمولا یک کار بسیار آسان برای تکمیل و باید چیزی است که شما به طور مداوم کار می کنند در حالی که با استفاده از همه روش های دیگر به زیرمجموعه خود را ساخت.

4. PPC (پرداخت برای هر کلیک) هنگامی که این انجام شده است حق آن را واقعا می تواند در ساخت زیرمجموعه ها به سرعت در حال. بسیاری از مردم در دامنه های جهانی را به اشتباه از تبلیغات برای کلمات کلیدی جستجو مانند دامنه های جهانی و یا GDI بدون اینکه متوجه این اشتباه بازار به تبلیغات از طریق PPC. آنها don't متوجه است که درصد زیادی از مردم در این تایپ کلمات کلیدی در حال حاضر در واقع دامنه های جهانی وابسته است که می تواند فقط به دنبال کمی اطلاعات بیشتر در ساختمان زیرمجموعه های خود را.

به جای نگاه به کلمات کلیدی مانند صفحه اصلی کسب و کار و ساخت آنلاین پول است. البته این کلمات کلیدی خیلی بیشتر گران است و این کار را بسیار کمی از تحقیقات برای به دست آوردن یک لیست کلمه کلیدی خوب هم می کند که تبدیل به زیرمجموعه اعضای. توصیه من PPC پس از شما استفاده کرده اند خود را در یوتیوب و رسانه های اجتماعی روش. PPC چیزی است که شما باید نگاه کنید پس از شما را ساخته اند یک بیت از پول با GDI و می توانیم به سرمایه گذاری مجدد سود خود را برای ساخت در زیرمجموعه خود را.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *