چگونگی اسفتاده از قانون جذب و پول

چگونه می توان از قدرت قانون جذب و پول استفاده کرد – بلوک های ذهنی را حذف کنید

بیشتر مردم به دلیل محدود کردن ترس و اعتقاد خود در مورد پول ، ناخواسته پول را از ورود به داخل آنها باز می دارند. فکر کردن پول ریشه همه شرارت هاست یا اینکه ثروتمندان حریص و شر هستند نمونه هایی از ترس و اعتقاد محدود در مورد پول است. حقیقت این است که پول قدرت ایجاد شرارت را ندارد. آنچه انسان را شرور می کند انگیزه های فاسد او در مورد پول است. همچنین ، افراد فقیر به عنوان افراد ثروتمند می توانند شرور باشند. هیچ استثنائی وجود ندارد.

قانون جذب می تواند به شما در تجارت شما کمک کند ، اما تنها زمانی می توانید برای درک آن و استفاده صحیح از آن استفاده کنید. این یک مشکل سریع برای بازیگران سریع یا موفقیت فوری نیست و به همین دلیل است که بسیاری از مردم احساس می کنند که آنها را نتوانسته است. وقتی از چیزی به درستی استفاده نکنید ، به ندرت نتایج خوبی خواهید گرفت. این برای همه چیز صادق است و قانون جذب نیز از این قاعده مستثنی نیست. استفاده صحیح از آن روشی محکم و مطمئن برای به دست آوردن نتیجه است به همین دلیل صاحبان مشاغل زرنگ و دانا شروع به دیدن ارزش استفاده از قانون جذب برای بهره مندی از موفقیت تجاری خود می کنند.

هنگام تدریس به بزرگسالان ، من از کلمات استفاده می کنم مانند تجلی ، ارتعاشات ، همزمانی ، سرگشتگی و تصادف. بنابراین چه کلماتی را می توانم استفاده کنم که کودکان نیز به آن ربط دهند؟ من تصمیم گرفتم در مورد ویب ها گفتگو باز کنم. معنی این کلمه چیست و نمونه هایی از آن چه بود؟

دلیل عدم کارکرد این روش این است که این ساده نیست. قانون باور بسیار قدرتمند است. این مغناطیسی آنچه را که می خواهد جذب می کند. ذهن این کار را هم در سطح هوشیار و هم در ناخودآگاه انجام می دهد. این تقسیم به همین دلیل است که شما نمی توانید این قانون را فقط با خواستن چیزهایی کنترل کنید.

تجربه خود شما. قانون جذب نیاز به یک سفر کشف و یادگیری دارد. شما باید قدرت قانون را در زندگی خود بیاموزید و تجربه کنید. اصول معمول ممکن است یکسان باشد ، اما تکنیک هایی که برای دیگران کار شده است ممکن است برای شما مؤثر نباشد زیرا افراد دارای خواسته ها و ویژگی های بسیار منحصر به فردی هستند.

سپس باید باور کنید که قبلاً پولی را که می خواهید و می خواهید دارید. . هر کاری را که برای استفاده از قانون جذب انجام دهید ، خودتان را متقاعد کنید که پولی را که می خواهید دارید. در مورد چیزهایی که می خواهید بخرید و مکانهایی که می خواهید به تعطیلات بروید صحبت کنید.

اکنون ، اشتباه نکنید ، تجسم ابزاری استثنایی مؤثر است که می تواند و به طور کامل زندگی شما را تغییر خواهد داد ، اما فقط وقتی که شما طبق قانون استفاده می کنید قانون جذب به طور مداوم کار می کند. هرگز خواب نیست و هرگز کم نمی شود. این یک مفهوم جهانی بدون دردسر است. هر ایده تخیلی است. به همین دلیل باید الگوهای ذهنی مسلط خود را قبل از اینكه بتوانید با آگاهانه تلاش برای استفاده از این قانون مشاهده كنید ، دگرگون كنید.
منبع :

https://www.parvaresheafkar.com/law-attraction/

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *