MLM اطلاعات – بررسی مستقل از Arbonne مستقیم فرصت فروش

[ad_1]

Arbonne بین المللی یک شرکت است که به نظر می رسد در خط مقدم از شرکت های موفق است که با ارائه محصولات زیبایی و همچنین به عنوان یک خانه بر اساس کسب و کار فرصت. این شرکت با مفهوم ارائه با کیفیت بالا و محصولات مراقبت از پوست متولد شد و در سوئیس بیش از 21 سال پیش و رشد کرده است به یک فروش مستقیم لوله. خواهد شروع یک کسب و کار با Arbonne سمت راست حرکت برای شما دارد ؟

ایده Arbonne متولد شد در ذهن یک مرد به نام Petter Mork. همراه با یک تیم از bio-داروخانه ها, پیتر Mork آمد تا با یک ایده بود که بسیار منحصر به فرد در آن زمان است. ایده او این بود برای ایجاد و توزیع محصولات است که بر اساس طبیعی یا گیاهی’ مواد تشکیل دهنده.

آقای Mork نیز تصمیم به دنبال ‘بازاریابی شبکه ای’ مدل کسب و کار برای از بین بردن آنچه که او در نظر گرفته ‘واسطه’ مانند تبلیغ کنندگان و عمده فروشان. او می دانست که این امر نگه داشتن سود با شرکت و آن را توزیع کنندگان.

روش سنتی است که توزیع کنندگان آموزش داده می شود به استفاده از چیزی است که به نام “بازار گرم” رویکرد همان چیزی است که این صنعت در اصل بر ساخته شده است.

روش های سنتی هنوز هم بخش عظیمی از صنعت امروز اما فروش مستقیم فلسفه شروع به تغییر در برخی از بسیار اساسی در راه است.

با توجه به این واقعیت است که بسیاری از توزیع کنندگان به ندرت رسیدن به اهداف خود در این صنعت وجود دارند که باید در مورد ‘مدرسه’ بازار گرم رویکرد است. آنها را جایگزین قدیمی فلسفه با آنچه در نظر گرفته شده است ‘جاذبه های بازاریابی’.

بازاریابی مستقیم صنعت (Arbonne شامل) تا به حال سابقه طولانی در ایجاد بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره و بدون مقدار را نشان می دهد 90 درصد یا بیشتر از امیدوار کارآفرینان.

اما برخی بسیار نوآورانه پیشگامان در این صنعت معرفی یک رویکرد کاملا جدید برای بازاریابی است. آنها بر این باور بودند که اگر شما تغییر جهت ترویج شرکت خود را برای اولین بار به ترویج شما اولین دلتنگ آمار است که بازاریابی در گذشته به طور چشمگیری تغییر خواهد کرد.

در فروش و بازاریابی چند ثانیه اول در رویکرد خود هستند و آنچه در تعیین موفقیت یا شکست خود را با هر گونه فروش آینده نگر. و آنچه که در حال ارزیابی این است که خیلی شرکت خود را فراهم می کند اما آنچه در ” تو ” را ارائه می کنند.

چه چشم انداز خود را می خواهید به دانستن و یا “احساس” است که شما می توانید رهبر که آنها نیاز به رسیدن به موفقیت است. آنها می خواهند بدانند که شما به کمک آنها می تواند به موفقیت هر شرکت صرف نظر از محصول سرویس یا طرح پرداخت غرامت.

وجود دارد هیچ مشکلی با مدرسه رویکرد به ساختمان یک خانه بر اساس کسب و کار, اما حقیقت این است که آنها نسبتا بی اثر و ناکارآمد است. اگر شما می خواهم به یک سطح انبوه موفق صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار شما خواهد بود عاقلانه به آغوش “مدرسه جدید” جاذبه های بازاریابی.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.