ScreenFlow 4 و جدید, کلیپ های تو در تو از ویژگی های

[ad_1]

بسیاری از ScreenFlow کاربران ممکن است به طور کامل درک قابلیت های یکی از جدید نسخه 4.0 به روز رسانی به نام تو در تو کلیپ, بنابراین من فکر می کنم آن را یک ایده خوب را به چند نمونه از چگونه شما می توانید با استفاده از این برنامه قدرتمند از ویژگی های جدید برای خود screencasts.

آشکار ترین ویژگی این تابع در ScreenFlow 4 است که برای کمک به نگه داشتن جدول زمانی خود را تمیز و سازمان یافته است. این به خودی خود یک ابزار با ارزش است زیرا زمانی که شما در حال انجام screencasts – به خصوص کسانی که طولانی تر و یا پیچیده انواع – خوبی شما می دانید که چگونه شدید خود را از گردش کار پروژه ها می توانید دریافت کنید. لایه بر لایه هایی از آهنگ های صوتی و تصویری, تصاویر, حاشیه نویسی, callouts و screencast قطاری می توانید گردش کار خود را کاملا گیج کننده در زمان.

مزایای دیگر است که توانایی برای اضافه کردن اثرات بر همه آهنگ در تو در تو کلیپ. من با این قابلیت زیادی در طول بتا و معتقدم که مهم ترین به روز رسانی نرم افزار تا به حال بود. توانایی اضافه کردن یک ویدیو به تو در تو کلیپ اساسا اجازه می دهد تا برای دو برابر شدن در اثر از آنجا که احتمالا برخی از آهنگ های خود را در درون تو در تو کلیپ را در حال حاضر جلوه های تصویری به آنها اعمال می شود به صورت جداگانه. برای مثال, شما می توانید درخواست یک اثر کدورت به یک مسیر واحد و سپس به لانه که کلیپ و اضافه کردن یک تغییر اندازه ویدئو عمل بیش از بالا و در نتیجه آنها را در حال اجرا به طور همزمان.

توانایی ترکیب 2 جنس اقدامات در حال اجرا در همان زمان واقعا بویش حرفه ای نرم افزار ویرایش فیلم و که در آن همراه با کمی خلاقیت شما هم اکنون می توانید ایجاد برخی از اثرات بسیار جذاب در ScreenFlow.

در اینجا چند اثر من در حال حاضر با استفاده از کلیپ های تو در تو.

من ایجاد یک حرکت آرم به نظر می رسد در ویدئو های من در درون خود تو در تو کلیپ. این ایجاد رایج تلویزیونی اثر داشتن یک نام تجاری عنوان یا پیش نمایش در حال اجرا در گوشه ای از صفحه نمایش در حالی که یک برنامه در حال اجرا است.

من همچنین با استفاده از ویژگی های جدید را در چند عنوان خطوط به طور مستقل و سپس تقسیم تمام کسانی که آهنگ و ترکیب دومی نیمی از همه آنها به یک صورت تو در تو کلیپ به طوری که من می تواند حرکت همه عناوین کردن صفحه نمایش با هم. اگر شما تا کنون دیده ام جنبشی متن فیلم این نوع از چیزی که من را با عنوان در ScreenFlow.

در طول آزمایش بتا من همچنین ایجاد نرم افزارهای رشته معماری و دیگران بر اساس همان تو در تو کلیپ. من فقط یکی را برای معرفی و سپس کپی کنید و کشیدن آن را به پایان ویدئو من و چند تنظیمات جزئی به طوری که آن را روشن بود ، که ذخیره مقدار زیادی از زمان در حالی که نگه داشتن تم های بصری و نام تجاری از ویدئو های من واقعا تنگ است.

من بسیاری از آرمان اثرات از تماشای تلویزیون به دلیل بسیاری از کانال های تلویزیون را نشان می دهد بسیار خلاق با استفاده از گرافیک به خصوص اخبار نشان می دهد مانند شما ببینید در سی ان ان. آنها با استفاده از سوم پایین تر زیاد و تو در تو کلیپ کامل برای ایجاد سوم پایین تر است که شما می توانید کپی و چسباندن در هر نقطه در ویدئو های خود را که در آن شما ممکن است نیاز به یک عنوان جدید و یا معرفی یک بخش جدید. آنچه من انجام می دهند در حال حاضر با سوم پایین تر است که کپی کردن و چسباندن آنها از تصویری به تصویری نه فقط در یک پروژه و به نظر می رسد آنها برای انتقال با سهولت.

آخرین چیزی که من مشغول به کار بر روی بسیاری در طول بتا و تست کلیپ های تو در تو بود و من خود را انتقال. من با استفاده از آن به دلیل نوع انتقال من با استفاده از بیشتر شبیه به لایه های بالا بیش از تصویری که در بسته هم اضافه شده یک آرم و سپس باز کرد تا دوباره به یک موضوع جدید از فیلم, بنابراین من می تواند حرکت با محتوا. فقط به عنوان در سوم پایین تر, یک تو در تو کلیپ تماس با یک انتقال است همچنین آسان به پس و در هر نقطه در ویدئو های خود را و یا به یکی دیگر از پروژه های ویدئویی. که فوق العاده است برای ایجاد یک سری ویدئو در یوتیوب.

اینها فقط برخی از چیزهایی که من استفاده تو در تو کلیپ ها برای در این زمان کوتاه پس از ScreenFlow 4 را آزاد کند. من واقعا فکر می کنم که این ویژگی محدود تنها با خلاقیت خود را, بنابراین من انتظار زیادی از ScreenFlow کاربران خواهد شد هل دادن این برنامه برای انجام برخی از واقعا جالب و شگفت انگیز گرافیک در screencasts و تصویری بازاریابی است.

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.