X سایت نرم افزار صرف حقایق

[ad_1]

فکر می کنم از آن به عنوان یک بازاریاب اینترنت جایگزین FrontPage و DreamWeaver ایجاد شده توسط پل Smithson. وجود داشته است نرم افزار های دیگر قبل از XSITE PRO و مردم شده بود کاملا قانع با NetFusion جوملا و Dreamweaver تا این یکی وارد صحنه ساخته شده و بیش از نیمی از جمعیت سقوط در عشق با آن است.

XSitePro یک وب سایت ابزار توسعه برای تمام کسانی که جدی در مورد در حال اجرا یک کسب و کار آنلاین سودآور بدون اینکه به طور جدی مجذوب جنبه های فنی. به خصوص با اینترنت بازاریاب در ذهن XsitePro است به لبه بسته بندی شده با ویژگی های برای به حداکثر رساندن شانس موفقیت آنلاین. و مهم نیست اگر یک مبتدی کامل و یا یک تاسیس کارآفرین آنلاین این آسان برای استفاده طراحی وب سایت و وب سایت سازنده برنامه کافی است هر محتوای وب سایت و ftp نیاز دارید.

اگر کسی فکر می کند Xsite نرم افزار توسعه داده شد و منتشر شد به رقابت در برابر Dreamweaver یا Frontpage, سپس آن را باید به ارمغان آورد توجه کنید که:

* Dreamweaver و Frontpage خود کاربران وفادار.

* Xsite نرم افزار توسعه داده شد برای کسانی که با کمی و یا بدون درک از html و یا وب سایت تکنولوژی ساختمان.

این در درجه اول به این دلیل که نرم افزار ورزشی چند ساخته شده است در قالب; هر چند در آن طول می کشد زمان کمی برای رسیدن به این نرم افزار اما آسان به درک دانلود آموزش دستی و بر روی خط ویدئوها ارائه راهنمایی های استادانه درست شده برای شروع در هر پروژه تقریبا بلافاصله.

– چه می کند ؟

* کاهش قابل توجهی در توسعه زمان برای بالا پایان وب سایت.

* اجازه می دهد تا دست زدن به high-end برنامه نویسی و توسعه بدون هر گونه کمک های حرفه ای.

* قرار می دهد ابزار در اختیار کاربر اجازه می دهد تا.

– چه هستند مزایای استفاده از XsitePro?

* کمک های مالی بیشتر برای توسعه کسب و کار آنلاین به جای در نظر گرفتن ویژگی های سردرد.

* اجازه می دهد تا به ایجاد انواع مختلف از سایت ها از ساده یک صفحه فروش نامه ای به یک مجتمع وابسته یا حستبلیغ گوگل سایت.

* ساده سازی فرآیند حفظ و نگهداری وب سایت به طور منظم که ممکن است با ابزارهای متعارف.

* یکی نیست نیاز به یک تکنولوژی-ویز به کار در Xsite Pro

– قابل توجه ترین ویژگی های

* استفاده آسان از: نیازی به دانش تخصصی برای استفاده است. تازه کار, شگفت زده خواهد شد در آنچه که آنها می توانید در کمتر از یک روز. تبلیغات حستبلیغ گوگل را می توان اضافه شده به صفحات وب با بیش از فقط دو کلیک. همچنین شامل ساخته شده در جاوا اسکریپت و سریع-طراحی-امکانات تسهیل فرایند پیچیده تحولات با کلیک ساده ماوس.

* بیشتر از یک رابط کاربر پسند: از ویژگی های سرعت زمان برای توسعه وب سایت و اجازه می دهد تا تغییر حتی وب سایت کامل سبک در دقیقه به جای چند روز یا چند هفته.

* ساخته شده در موتور جستجو بهینه سازی: این نرم افزار می یابد, آیا مناسب کلمات کلیدی و عبارات کلیدی شده اند به درستی اجرا شود حداکثر شانس رتبه خوب در موتورهای جستجو. آن را نیز تجزیه و تحلیل زمان واقعی تمام ثانویه کلمات کلیدی.

* سازگاری: سازگار با دیگر نرم افزار طراحی وب سایت, از این رو واردات / صادرات از وب سایت های و دیگر ویراستاران امکان پذیر است.

* ساخت لینک: لینک صفحات متعدد بدون به خاطر سپردن آدرس های طولانی و یا نام فایل ها و مخفی کردن لینک های وابسته با استفاده از ویژگی تغییر مسیر.

* قالب: بیش از 100 طراحی حرفه ای ساخته شده در قالب را انتخاب کنید و با استفاده از برای خود طراحی قالب.

– نتیجه گیری

زمانی که شما صرف پول در نرم افزار است که ادعا می کند به زندگی خود را ساده تر با کاهش در زمان و سرخوردگی شما انتظار می رود برای انجام درست آن. همه به اغلب هنگامی که شما خرید و دانلود نرم افزار همه چیز همیشه به عنوان ساده به عنوان آن است که ادعا شده در فروش کپی کنید. Xsite Pro, اما همه چیز که آن را ادعا می کند و صرف نظر از این که آیا شما یک حرفه ای چاشنی و یا یک تازه کار کامل اگر شما ارزش قابلیت وجود دارد که بدون نرم افزار های دیگر که شما باید به دنبال.

[ad_2]

Source by Jay Moncliff

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.