YouTube – نحوه کسب درآمد از استراتژی جستجوگرها خود را

[ad_1]

این روند به استفاده از ویدئو به جای نوشتن صفحات فرود, فروش صفحات و یا صفحات ضبط. به عنوان پیشرفت تکنولوژی و پهنای باند مشترک در اکثر بازارهای یوتیوب است به استفاده از ابزار برای کسب درآمد از استراتژی جستجوگرها خود را.

در میان تمام سایت ها در وب سایت یوتیوب پادشاه است. بیش از 80 میلیون نفر از فیلم ها را تماشا و هر روز به همراه بیش از 250 هزار آپلود هر روز با این جریان ویدئوها شارژ این سایت شما باید بدانید که چه مراحلی برای استفاده برای شما به قوی حضور در کمپین های بازاریابی خود را.

هدف اصلی خود را به استفاده از یوتیوب برای ترویج نام تجاری شخصی خود را و محصول یا خدمات شما. اینها عناصر اصلی به نظر در ویدئو های خود را تولید.

· طول ویدئو. یوتیوب متحده ویدئوها باید 10 دقیقه و یا کمتر در طول. محبوب ترین فیلم ها با کمتر از 4 دقیقه فیلم ها کوتاه تر هستند و بیشتر محبوب در میان بینندگان. این واقعیت به خاطر داشته باشید در زمان تولید فیلم های خود را به عنوان تولید بیشتر بینندگان و به عنوان نتیجه بیشتر ممکن است منجر می شود.

· ویدئو های خود را عنوان. با استفاده از این اصل به عنوان بازاریابی مقاله است. شامل کلمه کلیدی خود را در عنوان خود را به عنوان گوگل را در این مرحله بسیار جدی برای رتبه بندی آلی. ویدئو های خود را تگ عنوان در یوتیوب می شود صفحه خود را برچسب و نشان داده شده است که در راه هنگامی که موتور جستجو توسط برچسب با آن کلمه یا عبارت خاص.

· حداکثر رساندن ویدئو های خود را شرح است. آن حیاتی است که شما خود را بهینه سازی تصویری توضیحات / کنترل با کلمات کلیدی است. به رنک گوگل بالا ویدئو های خود را زیر ذره بین قرار دادن کلمه کلیدی خود را دو بار در توضیحات و لینک دادن به وبلاگ, o وب سایت در حال ترویج است.

· تصویری برچسب شده است. برای کسب درآمد از استراتژی جستجوگرها خود را با یوتیوب شامل آنها را در یوتیوب برچسب ها زمینه است. گوگل با استفاده از آنها را هنگامی که رتبه بندی تصویری ارگانیک. مطمئن شوید که شامل عبارت کلمه کلیدی اصلی خود برای اولین بار با انجام این کار شانس شما را افزایش می دهد به انتخاب اصلی موتورهای جستجو به خصوص گوگل.

· انتخاب هدف خود را. این عنصر نیز بسیار مهم است. شما باید انتخاب خود را به مخاطبان و ارائه ارزش در مطالب خود را. با داشتن اطلاعات مربوط به فیلم های خود را بهتر فرصت برای تبدیل شدن به ویروسی به بازار تو رفتگی در دیوار.

مانند همه چیز شما را در زندگی یک عامل کلیدی ثبات است. هنگامی که شما را انتخاب کنید تصویری به عنوان اصلی خود را در جستجوگرها استراتژی شما باید پشتکار و استفاده از این مفاهیم در همه شما تولید فیلم.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شما می توانید حداکثر رساندن ویدئو های خود را در جستجوگرها استراتژی, بازدید: http://www.onlinegoldteam.com

[ad_2]

Be the first to reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.